הרפובליקה הדומיניקנית http://dominican-republic.co.il גן העדן שיש בו הכל! Tue, 20 Jun 2017 19:44:24 +0000 he-IL hourly 1 צלילה בדומיניקנית עם מסיכה איכותית http://dominican-republic.co.il/%d7%a6%d7%9c%d7%99%d7%9c%d7%94-%d7%90%d7%9e%d7%99%d7%aa%d7%99%d7%aa-%d7%a2%d7%9d-%d7%9e%d7%a1%d7%99%d7%9b%d7%94-%d7%90%d7%99%d7%9b%d7%95%d7%aa%d7%99%d7%aa/ Sun, 18 Jun 2017 18:39:47 +0000 http://dominican-republic.co.il/?p=2273 הרפובליקה הדומיניקנית היא אחת מפנינות החן היפיפיות ביותר הקיימות בעולם, והיא מושכת אליה תיירים רבים המעוניינים ליהנות משמש טובה, אוויר פתוח, נופים משכרים וגם – חוויות צלילה חד פעמיות ומיוחדות. מה מיוחד במימי הרפובליקה? אם שילוב המילים אוניות טרופות במעמקי הים, שוניות יפיפיות ומערות תת מימיות עוצרות נשימה גורמים לכם לרצות לארוז מזוודה בזה הרגע […]

הפוסט צלילה בדומיניקנית עם מסיכה איכותית הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
הרפובליקה הדומיניקנית היא אחת מפנינות החן היפיפיות ביותר הקיימות בעולם, והיא מושכת אליה תיירים רבים המעוניינים ליהנות משמש טובה, אוויר פתוח, נופים משכרים וגם – חוויות צלילה חד פעמיות ומיוחדות.

ARIA מסכת צלילה

ARIA מסכת צלילה

מה מיוחד במימי הרפובליקה?

אם שילוב המילים אוניות טרופות במעמקי הים, שוניות יפיפיות ומערות תת מימיות עוצרות נשימה גורמים לכם לרצות לארוז מזוודה בזה הרגע – אתם לא אשמים. גם לנו מתחשק. הצלילה בחופי הרפובליקה הדומיניקנית היא לא רק חוויה מסעירה, אלא היא גם נוחה במיוחד. הנראות מתחת למים בחופים אלו מצוינת וטמפרטורת המים חמה ונעימה לצלילה. ואם כל זה לא מספיק, אז תדעו שאת כל החוויות הללו, תחוו כשאתם מוקפים ביצורים ימיים מיוחדים. וזה כבר ממש תענוג שקשה לסרב לו. אז איך נהנים מכל זה בלי לפספס אף פרט? הפעם אנחנו רוצים להפתיע אתכם עם מוצר חדש- כל כך פשוט, ועם זאת כל כך גאוני.

הישר מאיטליה – שנורקל מובנה ונשימה נוחה

אם אתם רוצים ליהנות ממקסימום נוחות בצלילה שלכם, אתם מוזמנים לברך לשלום את Ocean Reef, מסיכת הצלילה המדליקה והפרקטית במיוחד מבית ARIA. מה מיוחד בה? קודם כל, היא מגיעה מאיטליה, וזה כבר סימן טוב לאיכות. מעבר לכך, היא מורכבת עם שנורקל מובנה, מה שהופך את חווית הצלילה לנוחה הרבה יותר. השנורקל היבש מיוצר עם שסתום, המונע חדירות מים כתוצאה מגלים או השפרצות, ואתם יכולים לנשום מהאף ומהפה ללא קושי כלל. אם אתם רוצים לקחת את החמודה הזו לסיבוב הבא ברפובליקה הדומיניקנית, אתם יכולים לעשות את זה ממש כאן.

הצטברות אדים – OUT, קלות משקל – IN

מתוך רצון לייצר מסיכה נוחה כמה שיותר, בנויה המסכה כך שהן המבנה שלה והן תנועת האוויר בתוכה מונעת חדירת אדים לתוכה, מה שמאפשר לכם לצפות בהנאה בכל הדגיגים המיוחדים השוחים ברחבי מי הרפובליקה הדומיניקנית. נוחות המסיכה באה לידי ביטוי גם בקלות המשקל שלה, הסיליקון ממנו היא עשויה והאופן המושלם בו היא מתאימה את עצמה למבנה הפנים של המשתמש בה. יותר מזה, המסיכה מגיעה עם מתאם להרכבת מצלמת גו פרו כדי שתוכלו לתעד את כל מה שתראו מתחת למים.

הפכו את החופשה שלכם למושלמת – קנו אותה כאן

הפוסט צלילה בדומיניקנית עם מסיכה איכותית הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
דומיניקנה – קחו 2.5 דקות על השעון :) http://dominican-republic.co.il/%d7%93%d7%95%d7%9e%d7%99%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%a0%d7%94-%d7%a7%d7%97%d7%95-2-5-%d7%93%d7%a7%d7%95%d7%aa-%d7%a2%d7%9c-%d7%94%d7%a9%d7%a2%d7%95%d7%9f/ Mon, 12 Jun 2017 05:02:40 +0000 http://dominican-republic.co.il/?p=2258 הפוסט דומיניקנה – קחו 2.5 דקות על השעון :) הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>

הפוסט דומיניקנה – קחו 2.5 דקות על השעון :) הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
רשימת ציוד לטיול ברפובליקה הדומיניקנית http://dominican-republic.co.il/%d7%a8%d7%a9%d7%99%d7%9e%d7%aa-%d7%a6%d7%99%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%98%d7%99%d7%95%d7%9c-%d7%91%d7%a8%d7%a4%d7%95%d7%91%d7%9c%d7%99%d7%a7%d7%94-%d7%94%d7%93%d7%95%d7%9e%d7%99%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%a0/ Thu, 08 Jun 2017 19:26:10 +0000 http://dominican-republic.co.il/?p=2250 בעמוד זה נפרט את הסוגים השונים של הציוד שיש לקחת מהבית לטיול ברפובליקה הדומיניקנית, תלוי בסוג הטיול אותו אתם מתכננים. עם זאת, יש דברים שכו-לם חייבים להביא איתם לפני טיול במדינה זרה, למשל: דרכון, כרטיס טיסה, כסף מקומי במזומן ובאשראי בין לאומי וביטוח נסיעות לחו"ל שיכסה את כל האתגרים שתעשו. ובינינו – אין דבר מבאס […]

הפוסט רשימת ציוד לטיול ברפובליקה הדומיניקנית הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
הכנת רשימת ציוד לטיול לרפובליקה הדומיניקנית

הכנת רשימת ציוד לטיול לרפובליקה הדומיניקנית

בעמוד זה נפרט את הסוגים השונים של הציוד שיש לקחת מהבית לטיול ברפובליקה הדומיניקנית, תלוי בסוג הטיול אותו אתם מתכננים. עם זאת, יש דברים שכו-לם חייבים להביא איתם לפני טיול במדינה זרה, למשל: דרכון, כרטיס טיסה, כסף מקומי במזומן ובאשראי בין לאומי וביטוח נסיעות לחו"ל שיכסה את כל האתגרים שתעשו. ובינינו – אין דבר מבאס יותר מוויתור על פעילות אתגרית רק בגלל שאין לכם ביטוח מתאים.

אגב, את הדרכון אנחנו ממליצים לצלם מבעוד מועד ולשמור עותק באחת מהדרכים הבאות: צילום שנוסע אתכם בתיק היד, עותק אלקטרוני שאתם שולחים לעצמכם בדוא"ל, עותק מצולם שנשאר בבית או עותק דיגיטלי שנשאר בזיכרון של הטלפון הנייד. ואם בצילומים עסקינן – מומלץ לצלם את כל התכתובות שניהלתם עם שירותי התיירות (השכרת רכב, בית מלון) כהוכחה להזמנתכם.

צילומים נוספים כדאי לעשות גם למסמכים רפואיים רלוונטיים לאחר תרגומם לאנגלית. אם אתם צורכים תרופות אנא הביאו אותן אתכם כולל עותק של המרשם. במקרה הזה לרוב אין צורך לתרגם לאנגלית, אלא אם המרשם אינו כולל מראש סעיפים באנגלית. גם רישיון נהיגה ותעודות סטודנט/גמלאי בינ"ל אין צורך לתרגם אך חייבים להביא אותם מהבית. בכל הקשור לנהיגה שימו לב במיוחד כי אתם מחויבים להגבלות השונות שברישיונכם, למשל נהיגה עם משקפיים/עדשות מגע. לכן אל תשכחו אותם בבית.

האוקיינוס לחופי הרפובליקה הדומיניקנית

האוקיינוס לחופי הרפובליקה הדומיניקנית

לטוס עם ילדים ולהישאר בחיים

מכיוון שגם טיסה ישירה לרפובליקה הדומיניקנית נמשכת שעות רבות אנחנו ממליצים להתכונן לכך מראש, למשל: להצטייד ברגיעון אם אתם סובלים מחרדת טיסה ולהכין את ילדיכם בהתאם. אנחנו ממליצים להצטייד בחטיפים, בקורנפלקס ובהפעלות שונות שיעסיקו את הילדים כמו חוברות צביעה וצבעים, טושים, מדבקות וכל מה שעושה לילדים שלכם טוב ולכם שקט. אם הילדים עדיין נדרשים לחיתולים או לחלב הביאו אתכם חיתולים וסינרים חד-פעמיים, משחת החתלה, בקבוקים מוכנים עם תחליף חלב/חלב שאוב, מוצצים או נשכנים.


Booking.com


ברפובליקה הדומיניקנית יש גם אטרקציות לכל המשפחה ולא רק למבוגרים. כדי שגם הילדים שלכם ייהנו מהם מומלץ שהם ירגישו בבית גם רחוק משם. איך עושים את זה? מצטיידים בדברים שהם אוהבים, למשל: צעצועים, שמיכה אהובה, כלי אוכל ומזונות אהובים (פסטה, קוסקוס, תרכיז של מיץ וכו') וכמובן – כדי שגם אתם תיהנו מומלץ שתצטיידו בטיולון או מנשא (תלוי בגיל הילד), בקרם הגנה, כובע ובגד ים. ואל תשכחו  גם מצופים לילדים…

ימין ושמאל רק חול וחול

חוף טיפוסי

חוף טיפוסי

הרפובליקה הדומיניקנית מתגאה בקו החוף השני באורכו באיים הקריביים, מה שאומר שתתקלו בהרבה חול ים ובהרבה מים. אנחנו בטוחים שמדי פעם (או לפחות פעם ביום) תרצו לעשות פעילות ימית כלשהי כמו שיט או גלישה. אמנם מזג האוויר ברפובליקה הדומיניקנית נחשב לנעים כל עונות השנה, אבל תמיד כדאי להכניס לתיק הגב גם בגדים להחלפה. כי בינינו – לא נעים ללכת לקזינו עם בגדים רטובים…

עצמאי בשטח

אם החלטתם לחקור בעצמכם את הרפובליקה הדומיניקנית באמצעות רכב שכור, אנחנו ממליצים להצטייד בנייר טואלט/טישו/מגבונים לחים וכן בפותחן קופסאות שימורים, לדרמן, שקיות לכריכים ואפילו בסבון כלים. אנחנו בטוחים גם שמדי פעם יתחשק לכם ליהנות מהטבע מיד ראשונה עם פיקניק נחמד אז במקרה הזה כדאי שתביאו מהמלון שמיכה, כלים וסכו"ם חד פעמיים. אנחנו ממליצים על סטים רב-פעמיים מפלסטיק שניתן לרחוץ ולהשתמש בהם שוב בפעם הבאה.

הייתם ולא שיתפתם? לא הייתם!

זוג מאוהב בעיר הקולוניאלית סנטו דומינגו

זוג מאוהב בעיר הקולוניאלית סנטו דומינגו

אם הייתם ולא דיווחתם המשמעות היא כאילו לא הייתם. כיום עומדות בפניכם 3 אפשרויות להבטיח שכו-לם יידעו על הטיול שלכם לרפובליקה הדומיניקנית: אתם יכולים להביא מהבית מצלמה (אנחנו מאוד ממליצים על מצלמת גופרו המעולה) כולל מטען וכבל USB, אתם יכולים להצטייד בכלי כתיבה ובעטים מהבית ואתם יכולים לבחור באופציה השלישית: להביא מהבית טלפון נייד עמיד עם מטען וכרטיס סים מקומי. בכל מקרה אנחנו ממליצים להכניס הכל לתיק גב איכותי ולצאת לדרך.

אנחנו ממליצים גם להצטייד בתיק לכלי רחצה ולכלול בו פלסטרים (שופינג זה כואב), קרם הגנה (עם מסיכת השנירקול החדישה הזו, אתם עלולים לשכוח שאתם במים), קרם הרגעה (כמו אלוורה) וכל מה שלא שנכנס לקטגוריה "מה שלא מועיל לא מזיק": גומיות לשיער, מברשת/מסרק, אבקה ומקלות כביסה, סבון נוזלי ומוצק, צמר גפן, שמפו ומרכך, שפתון לחות, מראה, בושם, קרם ידיים, אפטר שייב, דאודורנט, כלי גילוח, מברשת ומשחת שיניים, פינצטה, טמפונים/פדים ועוד.

בין אם אתם מתאכסנים במלון פאר ברפובליקה הדומיניקנית או במלון דרכים קטן – אל תקחו סיכון והביאו אתם בתיק כלי תפירה שכוללים חוט, מחט, סיכות בטחון וכפתורים. אולי זו נראית כמו רשימת ציוד למילואים, אבל האמינו לנו – למילואים האלו תרצו לשוב עוד ועוד וגם להביא את החותנת…

הפוסט רשימת ציוד לטיול ברפובליקה הדומיניקנית הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
חופשה חלומית במלון קלאב מד פונטה קאנה http://dominican-republic.co.il/%d7%97%d7%95%d7%a4%d7%a9%d7%94-%d7%97%d7%9c%d7%95%d7%9e%d7%99%d7%aa-%d7%91%d7%9e%d7%9c%d7%95%d7%9f-%d7%a7%d7%9c%d7%90%d7%91-%d7%9e%d7%93-%d7%a4%d7%95%d7%a0%d7%98%d7%94-%d7%a7%d7%90%d7%a0%d7%94/ Fri, 02 Jun 2017 21:56:10 +0000 http://dominican-republic.co.il/?p=2235 מתחם המלון קלאב הוטל פונטה קאנה משתרע על פני יותר מ-2000 מ"ר של צמחייה טרופית, דקלים, חופים וחולות זהובים ובו תוכלו להנות (אם רק תרשו לעצמכם) חופשת הכל כלול במלון מודרני, יוקרתי ועם אוירת חופש שלא תמצאו באף מקום אחר. זהו נווה המדבר של פונטה קאנה, עיירת הנופש הקסומה שלחופיה המזרחיים של הרפובליקה הדומיניקנית. המלון בנוי מדירות נופש ענקיות […]

הפוסט חופשה חלומית במלון קלאב מד פונטה קאנה הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
חופשה במלון קלאב מד פונטה קאנה

חופשה במלון קלאב מד פונטה קאנה

מתחם המלון קלאב הוטל פונטה קאנה משתרע על פני יותר מ-2000 מ"ר של צמחייה טרופית, דקלים, חופים וחולות זהובים ובו תוכלו להנות (אם רק תרשו לעצמכם) חופשת הכל כלול במלון מודרני, יוקרתי ועם אוירת חופש שלא תמצאו באף מקום אחר. זהו נווה המדבר של פונטה קאנה, עיירת הנופש הקסומה שלחופיה המזרחיים של הרפובליקה הדומיניקנית.

המלון בנוי מדירות נופש ענקיות שמפוזרות ברחבי שטח כפר הנופש עם מרפסות עץ בהם תוכלו להניח רגל על רגל וללגום מהקוקטייל שלכם לאחר יום של גולף, רביצה על החוף הזהוב או צלילות בשונית האלמוגים הצבעונית שנמצאת במרחק כמה דקות.

סוגי החדרים שיש במלון

 • חדר קלאב – החדרים הללו נמצאים ברחבי המתחם וגודלם הוא כ-30 מ"ר. חדר הקלאב מתאים ליחיד עד ארבעה אנשים ויש בו מערכת מיזוג אויר, מקלחת פרטית, טלויזיות שטוחות, טלפון וכספת.
 • חדר דה לוקס – החדרים הללו כוללים גם פינת ישיבה חוץ מחדר השינה, מרפסת שמש ונוף לגן. הגודל של החדרים כחמישים מטרים והוא מתאים לשלושה עד חמישה אנשים. אם תזמינו את החדר הזה תקבלו בנוסף למתקנים והשירותים הרגילים גם חלוקים, כפכפים, ניקיון בשעות הנוחות לכם, שירות של הכנת המיטה לשינה, ערכת גיהוץ ומיני בר עם משקאות קלים ומיצים טריים מדי יום.
 • חדר דה לוקס זן – החדרים הללו מתאימים לשני מבוגרים בלבד. הם מעוצבים למשעי ויוקרתיים מאוד. בחדר (40 מ"ר) תמצאו מיטה זוגית ענקית, מרפסת גדולה וחדר אמבטיה מעוצב. בחדר יש בין היתר גם מתקן מים, חלוקי רחצה, מוצרי טיפוח ממותגים, מייבש שיער, מכונת קפה, שעון מעורר ודאגה לכך שהמיני בר תמיד יהיה מלא.
 • אתם רוצים להרגיש את המילה יוקרה? אל תוותרו על הסוויטות של המלון וקחו לכם אחת. אפילו ל-2 לילות. כל הסוויטות המשפחתיות משקיפות לים לאורך החוף במתחם פרטי יעודי שנקרא "Tiara". הסוויטות בגודל 70 מ"ר והוא מתאים לארבעה נופשים. יש כאן בריכה פרטית, שירות הכנה המיטה לשינה, הגשת ארוחת בוקר למיטה, מוצרי טיפוח, שירותי קונסיירז', חדר אמבטיה גדול, מכונת קפה, ערכת תה וקפה, אינטרנט מהיר ומיני בר מצוייד.

הברים שבמלון

בר Cielo

הבר נמצא מול הבריכה הגדולה ובו ניתן לשתות קוקטיילים משובחים על שפת הבריכה מול הנוף הצופה אל הים.

בר היין La Cave

בבר היין הזה תמצאו מבחר רחב של יינות צרפתיים הטובים ביותר בעולם, שמפניות ומשקאות פרימיום יוקרתיים מכל רחבי העולם.

בר Le Céleste

אם אתם חובבי מסיבות זה המקום בשבילכם. הבר נמצא בחוף הכי יפה בפונטה קאנה לצל עצי הקוקוס התמירים. יש כאן מרפסת רחבה ענקית אל מול הים ונערכות כאן מדי פעם מסיבות או שיעורים ללמידת ריקודי הבצ'אטה והמרנגה הדומיניקניים.

היביסקוס בר אנד לאונג'

זהו בר למבוגרים בלבד ומוגשים בו משקאות אלכוהוליים, אוכל, קפה וארוחות קלות והוא נמצא ליד שפת הבריכה.

המסעדות במלון

מסעדת סאמנה

המסעדה נמצאת צמוד לבריכת הלגונה וליד הבר הגדול. במסעדה תמצאו תמיד אוכל טרי ומשובח ומנות בינלאומיות ודומיניקניות. המסעדה מתאימה למשפחות שאוהבות קולינריה ברמה גבוהה.

מסעדת לה סלסט

המסעדה צופה אל בריכת הלגונה והיא נמצאת על טרסה ענקית כשמצלים עליה המוני עצי קוקוס. רוב האוכל המוגש כאן הוא ארוחות קלות וסנדביצ'ים.

מסעדת לה היספניוליה

המסעדה נמצאת קרוב לקו המים, על החוף ויש בה ארוחות נפלאות, אוכל מקומי אותנטי וכן מנות יוקרתיות בינלאומיות. המקום מתאים לארוחה לכל המשפחה.

הזמינו חופשה בקלאב מד כאן

נופש עם ילדים במלון קלאב מד פונטה קאנה

ילדים מבלים עם ההורים במשחקי מים

אם אתם נופשים עם ילדים אז כדאי שתדעו שמעב לפאן שאתם הולכים לעשות איתם, יש בקלאב מד המון הפעלות לילדים, צוותי הווי ובידור, מופעים כמו מופעי קרקס בינלאומיים ומתחם פעילות ענק לילדים בשם Cirque du Soleil. בנוסף יש גם מועדוני פעילות שונים. לקטנטנים ולגדולים.

בייבי קלאב מד – מיועד לתינוקות מגיל 4 חודשים עד גיל שנתיים

תוכלו להשאיר את התינוק או התינוקת שלכם כאן עם צוות המטפלות וללכת לבלות בראש שקט ורגוע. במקום המטפלות יערכו לתינוקות פעילויות שונות לגירוי החושים, ארוחות וחיבוקים. מהשעה 18:30 והלאה תוכלו לאכול במסעדת התינוקות שתארח אתכם ואת תינוקכם לאורחה משפחתית טעימה ובריאה. קחו בחשבון שצריך לשלם בנפרד על השירות.

פטיט קלאב מד – מיועד לתינוקות מגיל שנתיים עד ארבע

כדי להיות בטוחים שחווית החופשה של הילדים תהיה ייחודית כמו שלכם, בקלאב מד יש מועדון שמתאים רק להם. צוות המטפלות המסור שבמקום ידאג לפעילויות שונות לילדים, יצירתית, אמנותית ומהנה. יש במקום גם ארוחת צהריים ופעילויות ערה מיוחדות. קחו בחשבון שצריך לשלם בנפרד על השירות ושהוא לא כולל חיתולים וחלב.

מיני קלאב מד – מיועד לילדים מגיל ארבע ועד 11

בגילאים האלה הילדים רוצים להתנסות בכל דבר ולכן הוקם המועדון הזה. הפעילויות במיני קלאב מד כוללות פעילויות לפי גילאים בתחומים ספורט, משחקים שונים ויצירה.

ג'וניור קלאב מד – מגיל 11 ועד 18

במועדון הזה הילדים יחולקו לשתי קבוצות גיל ויבצעו פעילויות שונות מעניינות ומגוונות כגון אמנות, ספורט, שיעורי מחול וריקוד, סדנאות וידאו וסאונד וכמובן, הדבר הכי חשוב – הכרות עם ילדים חדשים בני אותו הגיל. במתחם יש גם סקייטפארק ענק ומרווח שם הם יוכלו ללמוד או להחליק על רולר בליידס או ללמוד לבצע פעלולים עם סקייטבורד.

קלאב מד פונטה קאנה

קלאב מד פונטה קאנה

פעילויות נוספות שיש במלון

בקלאב מד פונטה קאנה נמצא בית הספר לספורט הגדול בעולם כולל תחומי ספורט יוצאי דופן ושיעורים קבוצתיים לכל הרמות. קורסי חץ וקשת, קורסי כושר וחיטוב, קורסי גולף, קורסי גלישת מפרשים, קורסי טניס, קורסי שיט, קורסי כדורסל וכדורעף חופים, קורסי יוגה, קורסי שיט קיאקים, יציאות לדיג בים הפתוח, קורסי צלילה, רכיבה על סוסים יציאות מודרכות לצלילות עם שנורקל (אתם חייבים לנסות את המסיכה החדשה הזאת, יש בה שנורקל מובנה ואפשר להרכיב עליה מצלמת גופרו), סקי מים ומתחם ספא וטיפולים ענק שכולל חדרי טיפולים פרטיים, חדרי התרגעות וחבילות טיפול שונות בנות יום אחד שמיועדות למבוגרים בלבד.

הזמינו חופשה בקלאב מד כאן

הפוסט חופשה חלומית במלון קלאב מד פונטה קאנה הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
חיי לילה ברפובליקה הדומיניקנית, מועדונים וברים http://dominican-republic.co.il/%d7%97%d7%99%d7%99-%d7%9c%d7%99%d7%9c%d7%94-%d7%91%d7%a8%d7%a4%d7%95%d7%91%d7%9c%d7%99%d7%a7%d7%94-%d7%94%d7%93%d7%95%d7%9e%d7%99%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%a0%d7%99%d7%aa-%d7%9e%d7%95%d7%a2%d7%93%d7%95/ Thu, 25 May 2017 20:08:39 +0000 http://dominican-republic.co.il/?p=2221 חיי הלילה ברפובליקה הדומיניקנית חיי הלילה ברפובליקה הדומיניקנית הם פשוט נהדרים. יש ברחבי המדינה ברים מקומיים כיפיים במרכזי הערים, מועדונים באתרי הנופש, ומסיבות ריקודים שוות במיוחד. המשקה המקומי המועדף הוא קוקטייל רום שנקרא "קובה ליברה", שפירושו "לשחרר את קובה". קובה אמנם עדיין לא השתחררה לגמרי מכבלי השלטון הקומוניסטי השולט בה, אך לעומתה, הרפובליקה הדומיניקנית היא בהחלט […]

הפוסט חיי לילה ברפובליקה הדומיניקנית, מועדונים וברים הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
חיי הלילה ברפובליקה הדומיניקנית

חיי לילה ברפובליקה הדומיניקנית

חיי הלילה ברפובליקה הדומיניקנית הם פשוט נהדרים. יש ברחבי המדינה ברים מקומיים כיפיים במרכזי הערים, מועדונים באתרי הנופש, ומסיבות ריקודים שוות במיוחד. המשקה המקומי המועדף הוא קוקטייל רום שנקרא "קובה ליברה", שפירושו "לשחרר את קובה". קובה אמנם עדיין לא השתחררה לגמרי מכבלי השלטון הקומוניסטי השולט בה, אך לעומתה, הרפובליקה הדומיניקנית היא בהחלט מקום מאוד חופשי ומהנה.

חיי הלילה בפונטה קאנה

לכו אל Mangu. זה המקום הכי טוב למסיבות שיש היום בפונטה קנה, פשוט תשאלו כל אחד בפונטה קאנה איפה זה. במנגו יש מסיבות פרועות ומגניבות. המנגו ממוקם בתוך מרתף בעומק של בערך 15-30 מטר מתחת לאדמה והוא אהוד על תיירים. במיוחד אמריקאים.

מסיבה טיפוסית במנגו

מסיבה טיפוסית במנגו

מועדון פופולרי  נוסף בפונטה קאנה הוא ה-Pasha. בפאשה, תוכלו ליהנות ממסיבות שוות במיוחד וגם ממופעים לייב מדי פעם.

חוגגים גם בריזורטים

האופציות שלכם לחגיגות בבתי המלון הכל כלול הם ברים בהם תוכלו לשתות (בעיקר) קובה ליברה טעימה או מסיבות מטורפות שבתי המלון מארגנים בסופי השבוע. בבתי המלון השונים ובעיקר בבתי המלון בפונטה קאנה יש לאורך כל היממה מסיבות קצף בבריכות השונות, צעירים וצעירות בלבוש מינימלי, אלכוהול ואוירה של אובדן חושים.

הופעות והצגות

אם אתם מבינים את השפה הספרדית אז קחו בחשבון שבמרכזי הערים לעיתים נערכות הצגות אינטימיות של יצירות חדשות על ידי מחזאים מודרניים כמו גם הופעות ומחזות שונים לדוברי השפה.

ברים בחופי הים

אם אתם מסתובבים בסוסואה, אתם לא צריכים להרחיק ללכת כדי למצוא מסיבה. קחו פשוט מונית ואחרי נסיעה של 15 דקות תוכלו למצוא גן עדן של ברים בחוף הים.

אל תתביישו – קחו מונית!

אתם יכולים בכל שעה ביממה לקחת מונית מהמלון בו אתם נמצאים אל הריזורטים או אל המלונות השונים בהם נערכות המסיבות. בתכל'ס, כל עוד לקחתם את המונית מהמלון, כדאי לכם לשאול את הנהג איפה יש מסיבה שווה היום. הנהגים האלה פשוט יודעים הכל 🙂

המועדונים והברים הכי שווים ברפובליקה הדומיניקנית – 2017

איזור בווארו/פונטה קאנה

 • ‪Akon's Jewel‬
 • ‪Alibabar Hookah Lounge‬
 • ‪Aqua track‬
 • ‪Caramelo Bar‬
 • ‪Coco Bongo‬
 • ‪Don Queco Cigar Bar‬
 • ‪Drink Point‬
 • ‪El Kan Drink House‬
 • ‪El Pub Del Teatro‬
 • ‪Imagine Punta Cana‬
 • ‪Innovation Drink‬
 • ‪Kviar Show Disco & Casino Punta Cana‬
 • ‪La Botella‬
 • ‪La Mansion‬
 • ‪Legacy Disco‬
 • ‪Liqui2 Liquid Lounge‬
 • ‪Mangu Disco‬
 • ‪Melia Caribe Tropical Lobby Bar‬
 • ‪Photo bar‬
 • ‪Punta Cava‬
 • ‪Sins4two Club‬
 • ‪Sun Bar‬
 • ‪Vibe Club RD‬

איזור סנטו דומינגו

 • ‪75 Grados Bar‬
 • ‪Bar Parada 77‬
 • ‪Caciba Bar‬
 • ‪Cacibajagua Bar‬
 • ‪Guacara Taina‬
 • ‪Instant Karma Bar‬
 • ‪Kviar Lounge & Casino Santo Domingo‬
 • ‪Kviar Show Disco & Casino‬
 • ‪La Posta Bar‬
 • ‪La Resistencia‬
 • ‪La Ruleta‬
 • ‪London Box‬
 • ‪Maio Casa Bar‬
 • ‪Mamma Club‬
 • ‪Merengue Club‬
 • ‪Napolitano Discoteca Mint‬
 • ‪Onno's Zona Colonial‬
 • ‪Praia Club‬
 • ‪Rooftop Lounge‬
 • ‪Sabina Bar Zona Colonial Santo Domingo‬
 • ‪Secretos Musical Bar‬

פוארטו פלאטה

 • ‪809 Bar & Lounge‬
 • ‪Barrels to Bottles Liquor Store & Pub‬
 • ‪Big Lee's Beach Bar‬
 • ‪ICE Night Club‬
 • ‪Kviar Show Disco & Casino Puerto Plata‬
 • ‪La Canita‬
 • ‪Lust Afterwork‬
 • ‪Ocean World Terrace‬
 • ‪Siete Uno Ocho‬
 • ‪The Happy Hippo‬
 • ‪Vena Beach Bar‬

סוסואה

 • ‪Checkpoint Bar & Snack Shop
 • ‪El Gato Borracho
 • ‪Jolly Roger
 • ‪Latin Drink
 • ‪New York Shark Bar
 • ‪Passion
 • ‪Rumba Bar

לה רומאנה

 • ‪Babylon Club and Lounge
 • ‪Fuzzion Bar
 • ‪Kviar Show Disco & Casino Bayahibe
 • ‪La Locura
 • ‪Pure Disco Club‬
 • ‪The Pit Stop Bayahibe‬

לאס טראנס

 • ‪Babylon Disco‬
 • ‪Bar niza‬
 • ‪Chi-Chi Piano Bar‬
 • ‪El Mosquito Art Bar‬
 • ‪Gaia Nightclub‬

סאן פדרו דה מקוריס‬

 • ‪787 Bar n' Lounge
 • ‪Dubai Bar And Lounge‬

קברטה‬

 • ‪Havana Club‬
 • ‪Onno's Cabarate
 • ‪VooDoo Lounge Cabarate

סנטיאגו דה לוס קביירוס‬

 • ‪Blu Lounge‬
 • ‪Hangover Rock Bar‬
 • ‪Museo Bar El Romin‬

בוקה צ'יקה

 • ‪Bar Latino by Filippo
 • ‪Kviar Show Disco & Casino‬

בונאו

 • ‪Coconut Club

הפוסט חיי לילה ברפובליקה הדומיניקנית, מועדונים וברים הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
צלילה אל הספינה הטרופה Tanya V http://dominican-republic.co.il/%d7%a6%d7%9c%d7%99%d7%9c%d7%94-%d7%90%d7%9c-%d7%94%d7%a1%d7%a4%d7%99%d7%a0%d7%94-%d7%94%d7%98%d7%a8%d7%95%d7%a4%d7%94-tanya-v/ Thu, 11 May 2017 13:32:10 +0000 http://dominican-republic.co.il/?p=2206 Tanya V היא ספינה טרופה שנמצאת 800 מטר צפונית למלון דקמרון בחוף חואן דוליו. הספינה (אורך 65 מטר ורוחב 12 מטר) שימשה כמיכלית להעברת סוכר והיא הוטבעה ב-21.10.1999 במטרה ליצור אתר צלילה מלאכותי ע"י הבעלים של כפר הנופש במטרה למשוך צוללים אל המקום. הספינה היא חלק מהפארק התת-ימי לה קלאטה (La caleta) שגודלו 10 קמ"ר. בפארק זה […]

הפוסט צלילה אל הספינה הטרופה Tanya V הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
Tanya V היא ספינה טרופה שנמצאת 800 מטר צפונית למלון דקמרון בחוף חואן דוליו. הספינה (אורך 65 מטר ורוחב 12 מטר) שימשה כמיכלית להעברת סוכר והיא הוטבעה ב-21.10.1999 במטרה ליצור אתר צלילה מלאכותי ע"י הבעלים של כפר הנופש במטרה למשוך צוללים אל המקום.

צלילה אל הספינה הטרופה Tanya V

צלילה אל הספינה הטרופה Tanya V

הספינה היא חלק מהפארק התת-ימי לה קלאטה (La caleta) שגודלו 10 קמ"ר. בפארק זה ספינות טרופות נוספות ומוזיאון אתנולוגי- ארכיאולוגי עם אוסף של חפצים משבט הטאינו. למרות שזהו הפארק הקטן ביותר ברפובליקה הדומיניקנית הוא זוכה למספר המבקרים הרב ביותר, למשל צוללנים שבאים לצלול בספינה הטרופה טניה V.

הספינה היא יעד צלילה פופולרי למקומיים ולתיירים ונחשבת לאחד מאתרי הצלילה הטובים במדינה. ספינה זו נבחרה כאתר הצלילה המרכזי בחואן דוליו וכשלישי בטיבו במדינה ע"י מגזין הצלילה Sportdiver. הספינה נמצאת במרחק של 8 דקות שיט מהחוף, אך הצלילה בסביבותיה מיועדת לצוללנים מנוסים ומתקדמים בלבד משתי סיבות:

 • הספינה נמצאת בעומק של 22-34 מטר. 30 מטרים זהו הגבול התחתון לצוללים ספורטיביים והצלילה לאיזור עומק זה מצריך ידע וניסיון כדי להיות מאוזנים ולא להעמיק יתר על המידה.
 • הצלילה מחייבת התגברות על זרמים משתנים והם יכולים להיות קלים מחד וחזקים מאידך.

את ציוד הצלילה שלכם מומלץ שתביאו איתכם (אם אין לכם עדיין, אנחנו ממליצים על המסיכה החדשה הזו) אבל גם אם אין לכם ציוד משלכם תמצאו סוכנויות להשכרת ציוד על החוף. זמן הצלילה במקום מוגבל ל-35 דקות רצופות ומסיבות בטיחותיות חייבים לעשות הפסקות. למרות המגבלות ועומק הספינה מובטחת לכם צלילה מהנה מכמה סיבות. הראות במקום נחשבת לטובה (10-30 מטר), ניתן לצלול במקום כל השנה וקרקעית הים במקום היא חולית ואין בה אלמוגים. למעשה, אם אתם בעלי הסמכה מתאימה, תוכלו לצלול גם בתאים השונים של הספינה ואם תהיו אמיצים מספיק אולי אפילו תזכו לטעום קצת סוכר…

מלונות מצויינים בקרבת אתר הצלילה

מסתבר שהספינה מושכת לא רק צוללנים: כבר עכשיו היא מהווה את הטריטוריה הביתית של דגי ברקודה, מקרל, צלופחים, לוקוסים וטונה. אנחנו יודעים שזה קשה אבל אנא מכם, התרכזו במראותיה המרהיבים של הספינה. דייג ברפובליקה הדומיניקנית זה כבר טיול אחר לגמרי…

הפוסט צלילה אל הספינה הטרופה Tanya V הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
מלון וקזינו הכל כלול הארד רוק פונטה קאנה – ביקורת מלון http://dominican-republic.co.il/%d7%9e%d7%9c%d7%95%d7%9f-%d7%95%d7%a7%d7%96%d7%99%d7%a0%d7%95-%d7%94%d7%9b%d7%9c-%d7%9b%d7%9c%d7%95%d7%9c-%d7%94%d7%90%d7%a8%d7%93-%d7%a8%d7%95%d7%a7-%d7%a4%d7%95%d7%a0%d7%98%d7%94-%d7%a7%d7%90%d7%a0/ Tue, 02 May 2017 20:18:09 +0000 http://dominican-republic.co.il/?p=2184 הרושם הראשון שלי עם הגעתי אל מלון הארד רוק פונטה קאנה היה דומה לזה שהיה לי בפעם הראשונה שהגעתי למלון הארד רוק בלאס ווגאס. הכל כל כך גדול! תקרות גבוהות ומסדרונות רחבים עם אביזרי רוק וגיטרות האופייניים כל כך למותג הארד רוק. החדר שקיבלנו במלון ברגע שנכנסנו לסוויטה שהזמנו, פלטנו אנחה כבדה. זה רק חדר רגיל […]

הפוסט מלון וקזינו הכל כלול הארד רוק פונטה קאנה – ביקורת מלון הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
הרושם הראשון שלי עם הגעתי אל מלון הארד רוק פונטה קאנה היה דומה לזה שהיה לי בפעם הראשונה שהגעתי למלון הארד רוק בלאס ווגאס. הכל כל כך גדול! תקרות גבוהות ומסדרונות רחבים עם אביזרי רוק וגיטרות האופייניים כל כך למותג הארד רוק.

החדר שקיבלנו במלון

ברגע שנכנסנו לסוויטה שהזמנו, פלטנו אנחה כבדה. זה רק חדר רגיל עם מיטת קינג סייז – אבל מהר מאוד האנחה התחלפה בצהלות שמחה. חוץ מהסלון היו שם עוד 2 חדרים ובחדר הרחצה היה אמבט ג'קוזי ענק ומרפסת פרטית ענקית עם נוף מטריף לבריכה ולים.

המרפסת של הסוויטה במלון הכל כלול הארד רוק

המרפסת של הסוויטה במלון הכל כלול הארד רוק

חדר האמבטיה מרווח עם אזור שירותים נפרד ענק. בארונות יש די קולבים ושני חלוקי רחצה ובכלל, המצעים והמגבות היו נוחים ונעימים מאוד. עוד יותר שמחנו לגלות ששירות החדרים שמר על החדר שלנו נקי היטב כל הזמן ששהינו במלון ומילא את מוצרי האמבטיה מיד כשנגמרו. כמובן שיש בחדר טלוויזיה ענקית עם מסך שטוח כמו גם טלפון (שכלל שיחות חינם לארה"ב).

כפר הנופש מלון קזינו הארד רוק פונטה קאנה

כפר הנופש הארד רוק פונטה קאנה יושב על 121 דונם על חוף הים וזה דבר טוב אבל גם רע. זה טוב כי יש הרבה מקומות לרחצה כמו בריכות ומסעדות בכל פינה וכן קטע ארוך של חוף ענק בו אפשר להירגע ולנוח. תמיד היו כיסאות חוף ובקתות חוף פנויות ואותו דבר בבריכות אבל החלקים הרעים היו היעדר אינטימיות והמוני נופשים בכפר הנופש הזה. אחרי שעשינו צ'ק-אין נאמר לנו לעלות על אחד השאטלים לחדרינו. עם המזוודות ביד זו היתה משימה קצת בלתי אפשרית כי יש המון מבנים שנראים בדיוק אותו דבר וצריך לשים לב לא להתבלבל. אמנם אפשר ללכת מאזורי האוכל או הקזינו או המועדונים לחדר אבל זה עלול לקחת זמן מה בחום הקריבי ואם יש שמש (ויש) – אתם כנראה הולכים קצת להזיע.

עם זאת, זה היה משעשע מאוד לפגוש אנשים שונים על השאטלים, לשבור את הקרח בשיחות על דא ועל הא. כדאי שתתרגלו את האנגלית שלכם כי רוב מי שתפגשו פה יהיו אמריקאים שמגיעים לכאן לחופשה השנתית שלהם :). פגשנו כמה קבוצות שמגיעים להארד רוק שנה אחרי שנה וזה מבחינתנו היה סימן מצוין לזה שהמקום ממש אחלה. בשל הגודל של כפר הנופש הקפידו לתת לעצמכם קצת זמן וקחו בכל הזדמנות שאטל עד שתכירו את המקום היטב. האיזור העיקרי במתחם די מתאים למראה הקלאסי של מלון הארד רוק ובו יש מסעדות, חנויות, חדרי ישיבות וקזינו.

שאר מתחם הנופש דומה מאוד לשאר מלונות ההכל כלול בפונטה קאנה. בריכות, עצי דקל ומסעדות עם נוף לים. למעשה, יש בהארד רוק 13 בריכות, 4 ברים ובריכה לילדים עם מגלשות מים ומתקנים מגניבים (כמו דלי ענק שנשפכים ממנו מים כל כמה זמן על ראשם של הילדים שלא שמו אליו לב). אם אתם מעוניינים בגולף אז יש כאן מיני גולף או למקצוענים את מועדון הגולף של הארד רוק בחוף קאנה ויש בו 18 גומות במסלול שתוכנן על ידי אלוף הגולף ג'ק ניקלאוס.

הבריכות במלון

הבריכות במלון

האוכל במלון

שירות החדרים פועל כאן 24 שעות. תודה!! השתמשנו בזה מהרגע שהגענו לחדר שלנו. תפריט האוכל של שירות החדרים וכפי שהבנו עד מהרה, רוב התפריטים בהארד רוק פונטה קאנה הם למעשה תפריטי אוכל אמריקאי. מצד אחד זה די מובן שכן הארד רוק הוא מותג אמריקאי והם מנסים לספק את רצונם של התיירים האמריקאים אבל אם אתם כבר מגיעים לרפובליקה הדומיניקנית, לא עדיף שתנסו אוכל דומיניקני? בכל מקרה, באתר הנופש יש  מסעדה איטלקית, מסעדה בסגנון ברזילאי, מסעדה אסיאתית, מסעדת סטייקהאוס ודוכני פיצה, קפה וסנדביצ'ים בכל מקום. אכלנו בכמה ממסעדות הבופה בארוחות הבוקר והערב ואני לא יכול לומר שכל הארוחות היו בלתי נשכחות. המקום האהוב עלי היה "השוק" במבנה הראשי שהוא מזנון פתוח לארוחות בוקר, צהריים וערב. המקום הזה לטעמי היה נקי מאוד, האוכל היה טרי וטעים עם עמדות שונות של הכנת חביתות מסוגים שונים, מזון דומיניקני מסורתי, בר מיצים קפואים ואזור קינוחים טעימים. השירות היה גם ללא דופי. בכל מה שקשור לאלכוהול – אהבתי את הפינה קולאדה שלהם ואת המגוון הרחב של בקבוקי הרום.

מכון הספא במלון

איזור הספא במלון הארד רוק

איזור הספא במלון הארד רוק

איזור הספא הוא מתחם ענק. לפי אתר האינטרנט של המלון, הגודל של "ספא רוק" עומד על 60,000 מטרים רבועים. ראיתי כבר מתחמי ספא ענקיים בחיים אבל אני חושב שזה אחד הגדולים שראיתי. הספא מחולק לאזורים נפרדים לגברים ונשים, בריכות מקורות רבות, חדר קרח, חדרי אדים, סאונות ומקלחות פרטיות. סמוך לספא נמצא חדר הכושר "Body Rock" ו-"Posh Beauty Salon". אני בהחלט ממליץ לכם להתפנק ולא להיות חסכנים כאן.

קזינו מלון הארד רוק

שולחן הרולטה בקזינו הארד רוק

שולחן הרולטה בקזינו הארד רוק

אז כמובן יש במלון גם קזינו גדול בסגנון ווגאס עם 400 מכונות הימורים, חדר פוקר, שולחנות רולטה, שולחנות בלק ג'ק ומסכי ענק עם שידורי ספורט. אתר הנופש כולל גם דוכני טיולים שם תוכלו לתכנן טיולים אל רחבי פונטה קאנה או אל שאר הרפובליקה הדומיניקנית. רכבתי על החוף על סוס בפעם הראשונה וחברים אחרים הפליגו על קטמרן ושנירקלו עם דולפינים (הם קיבלו דגם ממש חדש של שנורקל עם מסיכה שמכסה את כל הפנים כולל הפה). כמו בכל מלונות ההכל כלול גם כאן יש פעילויות ותוכניות מעניינות כל היום וכל הלילה – אם אתם מגיעים לכאן עם ילדים, לא ישעמם להם ולו לרגע אחד. יש אירועים שונים, הרצאות, סרטים, הצגות ועוד רק שימו לב שהם באנגלית. יש במלון גם חיי לילה ומספר מועדונים אם כי בחלקם האלכוהול לא כלול.

לסיכום

הייתי בלא מעט אתרי נופש כלול בעולם. בארצות הברית, בקאריביים ובמקסיקו. אורחים המחפשים לשלב בין נוחות מודרנית ובין אוירה קאריבית ימצאו את מבוקשם בבית המלון המקסים הזה. מצאתי את הצוות ידידותי ומועיל – אפילו אלה שלא דיברו אנגלית רהוטה יצאו מגדרם כדי לעזור. החוף! הו אלוהים! זה היה החלק הכי אהוב עלי באתר הנופש הזה. החול היה רך והאוקיאנוס נראה רגוע ויפה! הדירוגים בבוקינג נותנים למלון הזה 8.7 מתוך 10. אני מרגיש שזה קצת עושה עוול למקום. אמנם האוכל והאלכוהול לא היו באיכות הכי גבוהה שיש אבל עם כל הפינוקים מסביב כמעט ולא הרגשתי את זה. אם אתם מעדיפים חופשה אינטימית אולי זה לא המקום הכי מתאים בשבילכם אבל החוף!! צפו בוידאו ותבינו על מה אני מדבר.

למידע נוסף על המלון (כאילו שעכשיו חסר לכם) ולהזמנות לחצו כאן.

הייתם במלון קזינו הארד רוק מלון פונטה קאנה? הייתם בפונטה קאנה או ברפובליקה הדומיניקנית? נהניתם? שתפו אותנו גם כן…

 

הפוסט מלון וקזינו הכל כלול הארד רוק פונטה קאנה – ביקורת מלון הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
סיור מצולם בבוקה צ'יקה – 2017 – אתם מוזמנים להתרווח על הכסא… http://dominican-republic.co.il/%d7%a1%d7%99%d7%95%d7%a8-%d7%9e%d7%a6%d7%95%d7%9c%d7%9d-%d7%91%d7%91%d7%95%d7%a7%d7%94-%d7%a6%d7%99%d7%a7%d7%94-2017-%d7%90%d7%aa%d7%9d-%d7%9e%d7%95%d7%96%d7%9e%d7%a0%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%94/ Tue, 25 Apr 2017 12:05:21 +0000 http://dominican-republic.co.il/?p=2158 הפוסט סיור מצולם בבוקה צ'יקה – 2017 – אתם מוזמנים להתרווח על הכסא… הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>

חוף טיפוסי בבוקה צ'יקה שברפובליקה הדומיניקנית

מלצרית בחופי בוקה צ'יקה מגישה אוכל דומיניקני לתיירים

מלצרית בחופי בוקה צ'יקה מגישה אוכל דומיניקני לתיירים

צהרי היום

צהרי היום בבוקה צ'יקה

עוד מעט יוצאים לשוט...

עוד מעט יוצאים לשוט…

דמיינו שאתם בגן עדן

אנחנו יודעים שאתם עכשיו במשרד 🙂 אז לפחות דמיינו עכשיו שאתם בגן עדן…

בננות ירוקות. בישראל לא אוכלים אותן אבל פה הן מעדן - עושים מהם צ'יפס טעים, פריך ומרנין

בננות ירוקות. בישראל לא אוכלים אותן אבל פה הן מעדן – עושים מהם צ'יפס טעים, פריך ומרנין (Plantain Chips)

חם לכם? קנו כובע!

חם לכם? קנו כובע!

שמים לב למוכר הקוקוסים שדוחף עגלה על קו המים?

שמים לב למוכר הקוקוסים שדוחף עגלה על קו המים?

בבונגלוס הללו אפשר לשבת שעות עם כוס רום וסיגר - ואם זכיתם בחברה טובה אז זה אפילו עוד יותר נפלא!

בבונגלוס הללו אפשר לשבת שעות עם כוס רום וסיגר – ואם זכיתם בחברה טובה אז זה אפילו עוד יותר נפלא!

מה אדם עוד צריך בעולם?

מה אדם עוד צריך בעולם?

אחד הריזורטים המעולים של בוקה צ'יקה

אחד הריזורטים המעולים של בוקה צ'יקה

כולם פה משחקים דומינו. גם המבוגרים וגם הצעירים.

כולם פה משחקים דומינו. גם המבוגרים וגם הצעירים.

קיוסק קרוב לחוף

קיוסק קרוב לחוף

דגים מתובלים היטב - שניה לפני שהם נצלים על האש... והריח.... משגע...

דגים מתובלים היטב – שניה לפני שהם נצלים על האש… והריח…. משגע…

הפוסט סיור מצולם בבוקה צ'יקה – 2017 – אתם מוזמנים להתרווח על הכסא… הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
מלון בוב ספוג בפונטה קאנה – הילדים שלכם יעופו על זה! http://dominican-republic.co.il/%d7%9e%d7%9c%d7%95%d7%9f-%d7%91%d7%95%d7%91-%d7%a1%d7%a4%d7%95%d7%92-%d7%91%d7%a4%d7%95%d7%a0%d7%98%d7%94-%d7%a7%d7%90%d7%a0%d7%94-%d7%94%d7%99%d7%9c%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%9b%d7%9d/ Fri, 21 Apr 2017 19:18:35 +0000 http://dominican-republic.co.il/?p=2151 מי חי בתוך אננס מתחת לים? בדיוק! הודות לערוץ ניקולודיאון עכשיו הילדים שלכם יוכלו לחיות בתוך אננס בדיוק כמו בובספוג מינוס החלק של מתחת לים. ברפובליקה הדומיניקנית, באיזור בו הומצא המושג מלונות הכל כלול – פונטה קאנה – ווילת האננס של החיים האמיתיים נבנתה על ידי הריזורט של ערוץ ניקלודיאון לילדים אבל לא רק, המקום מתאים לאירוח […]

הפוסט מלון בוב ספוג בפונטה קאנה – הילדים שלכם יעופו על זה! הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
בוב ספוג ברפובליקה הדומיניקנית

בוב ספוג ברפובליקה הדומיניקנית

מי חי בתוך אננס מתחת לים? בדיוק! הודות לערוץ ניקולודיאון עכשיו הילדים שלכם יוכלו לחיות בתוך אננס בדיוק כמו בובספוג מינוס החלק של מתחת לים.

ברפובליקה הדומיניקנית, באיזור בו הומצא המושג מלונות הכל כלול – פונטה קאנה – ווילת האננס של החיים האמיתיים נבנתה על ידי הריזורט של ערוץ ניקלודיאון לילדים אבל לא רק, המקום מתאים לאירוח משפחה שלמה וכוללת בתוכה את כל הפינוקים. לילדים ומבוגרים כאחד. אז אם אתם מטיילים עם הילדים שלכם ברפובליקה הדומיניקנית והם חובבי בובספוג אמיתיים – התכונננו להיפרד מ-3,800$ ללילה אבל ליהנות מחוויה יוצאת דופן שהם לא ישכחו כל החיים!

במלון של בוב ספוג יש 150 מ"ר של בובספוג טהור. תחשבו על תפאורה תת ימית מדהימה, בריכה פרטית, מיטות מעוצבות עם גלגלי הצלה, ואפילו בובה בגודל טבעי של גארי החילזון!

ולפני שאתם מזמינים את וילת האננס, אתם חייבים לשמוע את החלק הכי טוב. יש בוילה משרת שיביא לילדים שלכם את קציצות הסרטן המפורסמות של בובספוג מתי שהם רק ירצו…

אז למה אתם מחכים??? בוב ספוג ממתין לכם ברחוב הקונכייה 4, ביקיני בוטום.

הפוסט מלון בוב ספוג בפונטה קאנה – הילדים שלכם יעופו על זה! הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
לונלי פלג לומד לתפוס גלים בקברטה http://dominican-republic.co.il/%d7%9c%d7%95%d7%a0%d7%9c%d7%99-%d7%a4%d7%9c%d7%92-%d7%9c%d7%95%d7%9e%d7%93-%d7%9c%d7%aa%d7%a4%d7%95%d7%a1-%d7%92%d7%9c%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%a7%d7%91%d7%a8%d7%98%d7%94/ Fri, 07 Apr 2017 15:30:33 +0000 http://dominican-republic.co.il/?p=2125 הבלוגר הישראלי פלג כהן הידוע בכינויו "לונלי פלג" הוא ללא ספק אחד מאושיות הרשת הגדולות היום בישראל, לפחות בכל מה שקשור לטיולים, נוודות ותרבויות זרות. במהלך 12 השני האחרונות ועד היום הספיק פלג לטייל ביותר מ-120 מדינות תוך שהוא מקים פרויקטים חברתיים שונים. מדי פעם הוא מגיח לארץ לפרקי זמן קצרים ומעביר הרצאות מעניינות שונות […]

הפוסט לונלי פלג לומד לתפוס גלים בקברטה הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>
הבלוגר הישראלי פלג כהן הידוע בכינויו "לונלי פלג" הוא ללא ספק אחד מאושיות הרשת הגדולות היום בישראל, לפחות בכל מה שקשור לטיולים, נוודות ותרבויות זרות. במהלך 12 השני האחרונות ועד היום הספיק פלג לטייל ביותר מ-120 מדינות תוך שהוא מקים פרויקטים חברתיים שונים. מדי פעם הוא מגיח לארץ לפרקי זמן קצרים ומעביר הרצאות מעניינות שונות על חוויותיו ברחבי העולם.‏

בשבועות האחרונים מבקר פלג ברפובליקה הדומיניקנית ומדי פעם הוא מעלה לדף הפייסבוק שלו פוסט בו הוא מספר על חוויותיו שם. קבלו הפעם את כל מה שיש לו לומר על העיר קברטה וחופיה שנמצאים באיזור פוארטו פלאטה.

מקומות ואטרקציות שמוזכרים בוידאו


הפוסט לונלי פלג לומד לתפוס גלים בקברטה הופיע ראשון בהרפובליקה הדומיניקנית

]]>