טיול עם ילדים ברפובליקה הדומיניקנית

טיול עם ילדים ברפובליקה הדומיניקנית

טיול עם ילדים ברפובליקה הדומיניקנית

קילומטרים על קילומטרים של חופים מדהימים עם חול אבקתי לבן מבריק, מים כחולים חמימים ובתי מלון ברמה גבוהה מאוד – ככה לא נראית בדרך כלל חופשה או טיול עם ילדים. תתפלאו אבל ברפובליקה הדומיניקנית יש גם את כל הפינוקים האלה כיאה למדינה ששוכנת באיים הקריביים והיא גם מתאימה מאוד לטיול עם ילדים. אז מה הופך את הרפובליקה הדומיניקנית לממש בולטת בתור יעד לחופשה עם ילדים?

האנשים ידידותיים

בעם הדומיניקני מתאהבים בקלות. צוותי המלונות מתורגלים בקבלת אורחים מכל העולם ובמידה מסויימת החמימות שלהם מזכירה את זו הישראלית. העם הדומיניקני מתאפיין באנשים ידידותיים והמארחים שלכם יעשו את הכל כדי להעסיק את הילדים שלכם ולמצוא להם פעילויות מעניינות לאורך כל שעות היממה.

הנגישות מצוינת

ברפובליקה הדומיניקנית יש שבעה שדות תעופה בינלאומיים, ולפחות לשניים מהם יש טיסות סדירות משדות התעופה הגדולים בארה"ב.

אחד הדברים שמעסיקים את כולנו לפני טיול עם ילדים היא התחבורה וההתניידות ממקום למקום. ברפובליקה הדומיניקנית יש לא מעט אפשרויות ליסוע ממקום למקום וכולן יחסית נוחות ולו בגלל המרחקים הקצרים שיש לעבור מאתר לאתר.

המרחק בין שדה התעופה של פונטה קאנה לדוגמה ואיזור המלונות של פונטה קאנה הוא קצר. ניתן לשכור רכב אבל אתם לא באמת צריכים את זה. אפשר לקחת מונית וזה ממש מוזיל את הטיול והופך אותו לפשוט יותר עם ילדים.

פעילויות מגוונת לילדים במלונות

באי יש מגוון עצום של אפשרויות לינה, ממלונות הכל כלול חדישים עמוסי פעילויות לכל גיל ובכל שלב ועד מלוניות בסגנון קאריבי מסורתי כמו ב-Sublime Samana מהם ניתן לצאת לטיולי יום ולאטרקציות שונות באיזור סמאנה והסביבה. בכל מלון כמעט ברפובליקה הדומיניקנית, הקטנים שלכם יהיו עסוקים מאוד 🙂

טיול עם ילדים ברפובליקה הדומיניקנית בכל תקציב

אתרי הנופש והמלונות השונים ברפובליקה הדומיניקנית לא סובלים מחוסר גיוון. תוכלו להחליט שאתם מטיילים בתקציב נמוך יחסית, לקחת מלון זול ליד אזורי התיירות המובחרים ביותר וליהנות לאורך היום ממה שיש למלונות היקרים יותר להציע. לעיתים עם תוספת תשלום זניחה עבור שימוש במתקני המלון.