פעילויות ואטרקציות

הזמינו מלון

Booking.com

טוסו על בטוח

באנר-קריאת-כתבה-על-ביטוח-260

שדות תעופה

שדות תעופה בינלאומיים

מפת שדות התעופה להורדה


סנטו דומינגו

נמל התעופה הבינלאומי לאס אמריקאס (SDQ), הידוע גם בשם נמל התעופה חוסה פרנסיסקו פנה גומז, נמצא 30 דקות מעיר הבירה של סנטו דומינגו מאוד קרוב לאזורי התיירות בוקה צ'יקה וחואן דוליו.

אתר השדה


 

שדה התעופה הבינלאומי לה איזבלה (JBQ), הידוע גם בשם נמל התעופה הבינלאומי חואקין בלגר נמצא מצפון לסנטו דומינגו ומטפל בעיקר בטיסות פנים להאיטי.

אתר השדה


 

פונטה קאנה

נמל התעופה הבינלאומי פונטה קאנה (PUJ) נמצא רק 15 דקות מפונטה קאנה וקאפ קאנה. זהו שדה התעופה הקאריבי עם המגוון הגדול ביותר של טיסות מכל רחבי העולם. אתר הנופש על שפת הים נמצא במרחק של 10 עד 40 דקות משדה התעופה. לשדה התעופה שלושה טרמינלים בעלי גגות העשויים מכפות דקלים המאפיינים אותו.

אתר השדה


 

פוארטו פלאטה

שדה התעופה הבינלאומי גרגוריו לופרון (POP), הידוע גם בשם נמל התעופה הבינלאומי פוארטו פלאטה, נמצא רק 20 דקות מעיר החוף הצפונית פוארטו פלאטה ומאתרי התיירות השכנים כמו Cofresí, Playa Dorada, סוסואה וקברטה, ופחות משעה מ-Playa Grande.

אתר השדה


 

לה רומאנה

שדה התעופה הבינלאומי לה רומאנה (LRM), הידוע גם בשם נמל התעופה הבינלאומי קאסה דה קמפו, נמצא רק 10 דקות מ-Casa de Campo Resort בחוף הדרום מזרחי ורק 20 דקות הליכה מ-Bayahibe.

אתר השדה


 

סמנה

נמל התעופה הבינלאומי אל קאטיי (AZS), הידוע גם בשם נמל התעופה הבינלאומי חואן בוש, נמצא חצי שעה מהעיר סמנה ורק 45 דקות מ-Cosón, לאס טרנאס ופורטיו על החוף הצפון-מזרחי המפורסם של הרפובליקה הדומיניקנית.

אתר השדה


 

סנטיאגו

נמל התעופה הבינלאומי אל סיבאו (STI) ממוקם 15 דקות מהעיר ההומה סנטיאגו, וממנו גם יש גישה נוחה לעיר הסמוכה לה-וגה, חרבקואה, קונסטנצה ועוד.

אתר השדה


 

בראהונה

נמל התעופה הבינלאומי מריה מונטז (BRX) ממוקם בכניסה לעיר בראהונה בדרום מערב. נכון לעכשיו, הוא מקבל טיסות פנים ארציות בעיקר.

אתר השדה


 שדות תעופה פנימיים


כמה שדות תעופה קטנים משרתים את הטסים בטיסות פנים ארציות. וביניהם:


נמלים


רציפים של קרוזים וספינת תענוגות ברפובליקה הדומיניקנית ממוקמים בדרום (סנטו דומינגו), בצפון (פוארטו פלאטה), בדרום-מזרח (רומאנה) ובצפון-מזרח (סמאנה).

גלילה למעלה