ויזה לרפובליקה הדומיניקנית

ויזה לרפובליקה הדומיניקנית ואישורי כניסה

דרכון ישראלי
דרכון ישראלי

כדי להיכנס לרפובליקה הדומיניקנית יש צורך בדרכון בתוקף. במקרים מסויימים צריך להצטייד בכרטיס תייר שעלותו כארבעים שקלים או בויזה.


לישראלים ישנו פטור מהצטיידות בויזה מראש. רשויות ההגירה מעניקות אשרה עם הכניסה למדינה ל-90 יום, ובכל מקרה הסמכות להענקת אשרה זו נתונה לשיקול דעתם הבלעדי של הרשויות.

כרטיס תייר

אזרחי מדינות שמסוגלים להיכנס לאיחוד האירופי, בריטניה, ארצות הברית או קנדה באופן חוקי רשאים להיכנס הרפובליקה הדומיניקנית על ידי הצגת כרטיס תיירות. אזרחים ישראלים לא נדרשים להציג כרטיס זה.


תכנון טיולים באנר

אשרות

הרפובליקה הדומיניקנית מנפיקה גם ויזות עסקים, עבודה, סטודנט ואשרות שהייה.לפרטים נוספים על ויזות הקליקו כאן.

airalo ad

בקישור זה נמצאת רשימת המדינות שאזרחיהן צריכים לבקש ויזה בקונסוליות של הרפובליקה הדומיניקנית בחו"ל. ישראל אינה ביניהן.

מי עוד פטור מכרטיס תייר או ויזה לרפובליקה הדומיניקנית?

  • תושבים ואזרחים דומיניקניים.
  • זרים המגיעים מארגנטינה, צ'ילה, דרום קוריאה, אקוודור, ישראל, יפן, פרו ואורוגוואי.
  • צוות דיפלומטי קונסולרי בזמן תפקיד.
  • נוסע באמצעות תעופה פרטית או מסחרית כל עוד המטוס עונה על הדרישות הבאות: הטיול חייב להיות למטרת ספורט, פנאי, עסקים או תיירות. למטוסים אסור לשקול יותר מ-30 טון והם חייבים להיות עם קיבולת מקסימלית של עד 12 נוסעים.

מספרי טלפון חשובים ברפובליקה הדומיניקנית

שאלות ותשובות

האם ישראלים נדרשים לוויזה כדי לבקר ברפובליקה הדומיניקנית?

לא. לתיירים ישראלים המגיעים לרפובליקה הדומיניקנית (דרך האיטי השכנה או בטיסה) יש פטור מוויזה אבל כדאי להתעדכן בכל מקרה לפני הטיסה בנושא.

איזה מסמכים צריך כדי לבקר ברפובליקה הדומיניקנית?

כדי לבקר ברפובליקה הדומיניקנית עליכם להצטייד אך ורק בדרכון ישראלי עם תוקף לחצי שנה לפחות. מומלץ שהדרכון יכיל לפחות דף ריק אחד. לעתים נדירים תדרשו להצטייד באשרות כלשהן.

כמה זמן נמשכת הטיסה לרפובליקה הדומיניקנית?

אורך הטיסה לרפובליקה הדומיניקנית תלוי באופיה. למשל, טיסות ישירות מישראל לפונטה קאנה נמשכות 12 שעות, אבל טיסות עם חניות ביניים במיאמי או במדריד נמשכות 20 שעות. אם אתם מגיעים לרפובליקה הדומיניקנית דרך ארה"ב – הטיסה תימשך כ-4 שעות בלבד.

האם צריך לקחת חיסונים לפני ביקור ברפובליקה הדומיניקנית?

לפני ביקור ברפובליקה הדומיניקנית מומלץ להתחסן ליתר ביטחון כנגד מלריה וצהבת A. עם זאת, תרמילאים ומטיילים שמתכננים להישאר במדינה יותר מחודש נדרשים לחיסונים נוספים. כל המידע על חיסונים נמצא כאן.