חוף De Las Aguilas בבראהונה

חוף De Las Aguilas הוא סוג של חוף ממנו עשויות פנטזיות. אוטופי וטהור הוא ממוקם בפינה הדרומית-מערבית של הרפובליקה הדומיניקנית, כשעתיים נסיעה מברהונה לכיוון הגבול עם האיטי אבל אלה שיגיעו לכאן יתוגמלו בכעשרה קילומטרים של חוף נטוש ומהמם, שיוצר קשת עדינה של חוף בין שני כפים בולטים.


חוף De Las Aguilas
חוף De Las Aguilas

יש אל החוף טיולים מאורגנים על ידי חברות דומיניקניות כל הזמן. באזור חוף De Las Aguilas יש עוד כמה חופים מצוינים ויפהפיים ומכרות של אבן הפקטוליט (לרימר).

איך להגיע אל חוף De Las Aguilas

כדי להגיע לשם, סעו לכיוון Cabo Rojo, כ-12 ק"מ ממזרח לפדרנלס עד שתגיעו לנמל Cabo Rojo לאחר 6 ק"מ. המשיכו לפי השילוט אל חוף De Las Aguilas (הכביש פונה בחדות אחרי קאבו רוחו ולכן שימו לב) עד שתגיעו לישוב דייגים קטן בשם לאס קוובאס 6 ק"מ לאחר מכן. ישנן שתי דרכים להגיע אל חוף De Las Aguilas מכאן. אחת מצריכה רכב 4X4 ממש טוב יחד עם נהג עם ניסיון משמעותי בשטח ובה נוסעים על מסלול תלול, מלא מהמורות דרך יער קקטוס החוף. האלטרנטיבה השנייה היא שייט אל החוף. שיט ליד צוקים עוצמתיים עם יערות קקטוסים עד הקצוות תוך ששקנאים צוללים להם בים הסמוך. כל אחת מהדרכים תהווה סוג של חימום מושלם לקראת החוף היפה הזה.


תכנון טיולים באנר

רצוי לנהל משא ומתן על מחירי הנסיעה עם המדריכים או נהגי הסירות שנמצאים סביב תחנת שומר הפארק הלאומי ליד מגרש החניה של לאס קוובאס על מזח קטן כמה מטרים אחרי Rancho Tipico. השכרה של ציוד צלילה או שנורקל אפשרית במקום אבל לא תמיד יש להם מספיק ציוד ולכן כדאי שתבואו עם ציוד משלכם. אם אתם מגיעים לכאן לבד, האפשרות הטובה ביותר המומלצת היא לנסות לארגן קבוצה עם מטיילים אחרים ולעלות יחד לסירה – זה קל יותר בסופי השבוע כאשר יש הרבה מטיילים באיזור.

airalo ad

עלות דמי הכניסה לפארק הלאומי הם כ-100 פסו דומיניקני.

יש מבנה קטן מאוד על החוף עם תאי רחצה ומגדל תצפית קטן אבל חוץ מזה אין בחוף מתקנים נוספים. מותר לעשות קמפינג במקום.