עונה מומלצת

משום שהרפובליקה הדומיניקנית נמצאת באיים הקריביים, מזג האוויר בה מצוין בכל ימות השנה. במהלך הקיץ, הטמפרטורה יכולה לנוע בין  32 מעלות צלזיוס בצהריים עד 21 מעלות בבוקר עם שחר. הטמפרטורה יכולה לרדת לשפל של 18 מעלות צלזיוס בחורף.


חוף טיפוסי ברפובליקה הדומיניקנית
חוף טיפוסי ברפובליקה הדומיניקנית

באזורים ההרריים הגבוהים של חרבקואה וקונסטנזה, מזג האוויר קריר. באזורים אלה, טמפרטורות של 10 מעלות בשעות הבוקר המוקדמות בערים ומתחת לאפס בהרים אינן דבר נדיר.

באזורים הטרופיים, למרות שסערות (הוריקנים) יכולים לקרות בכל זמן של השנה, בדרך כלל הגשמים מגיעים רק לפרקי זמן קצרים בשעות אחר הצהריים והערב. החודשים החמים ביותר הם יוני עד ספטמבר.


תכנון טיולים באנר

עונות השיא בהם כולם מגיעים לנפוש הם פברואר ונובמבר. המדינה עמוסה לעייפה בתיירים, בתי המלון תפוסים ברובם ויש אוירה של חופש ברחובות.

airalo ad

שאר הזמן מומלץ למי שמחפש ליהנות משקט. אז מזג האוויר אידאלי ועם זאת המדינה ריקה יחסית ונותני השירותים שמחים על כל תייר שמגיע (על כל המשתמע מכך).

מזג האויר כעת ברפובליקה הדומיניקנית ותחזית לימים הקרובים

שאלות ותשובות

מה מזג האוויר בדרך כלל ברפובליקה הדומניקנית?

הרפובליקה הדומיניקנית נמצאת באיים הקריביים ולכן מזג האוויר בה מצוין בכל ימות השנה. במהלך הקיץ, הטמפרטורה יכולה לנוע בין  32 מעלות צלזיוס בצהריים עד 21 מעלות בבוקר עם שחר. הטמפרטורה יכולה לרדת לשפל של 18 מעלות צלזיוס בחורף. באזורים ההרריים הגבוהים כמו בחרבקואה וקונסטנזה, מזג האוויר קריר. באזורים אלה, טמפרטורות של 10 מעלות בשעות הבוקר המוקדמות בערים ומתחת לאפס בהרים אינן דבר נדיר.

מהי עונת התיירות ברפובליקה הדומיניקנית?

חודשי השיא של התיירות ברפובליקה הדומיניקנית הם החודשים פברואר ונובמבר ובתקופה זו
בתי המלון תפוסים ברובם. מכיוון שמזג האוויר במדינה קבוע כל השנה מומלץ אם אפשר להגיע אליה בשאר חודשי השנה.

האם יש הוריקנים ברפובליקה הדומיניקנית?

מכיוון שהרפובליקה הדומיניקנית שוכנת באזור טרופי היא חשופה להוריקנים במהלך כל השנה, אך לרוב מדובר בפרקי זמן קצרים בשעות אחר הצהריים והערב בחודשים יוני עד ספטמבר.