קונסטנזה, היעד הדומיניקני הבלתי צפוי | Constanza

אנשים מבקרים בעמק קונסטנזה בשביל להנות מנוף הררי יפהפה ומטמפרטורות נעימות שנעות בין 5-25 מעלות צלזיוס לאורך כל שנה. קונסטנזה נמצאת בגובה ממוצע של כמעט 1200 מטר והיא נקראת לעתים קרובות שוויץ של הקאריביים.


CONSTANZA - קונסטנזה הרפובליקה הדומיניקנית
CONSTANZA – קונסטנזה, הרפובליקה הדומיניקנית

בחורף (דצמבר עד מרץ) קונסטנזה יכולה להיות קרירה, עם טמפרטורות שיורדות לאיזור האפס בלילה, אבל גבוהות יחסית בימים. הטמפרטורות בקיץ נעימות ואפילו באמצע היום אפשר לעשות פעילויות לכל המשפחה כי לא חם מדי. קונסטנזה היא המרכז הגיאוגרפי של הרפובליקה הדומיניקנית. המקום מוקף בטבע שגובל בארבעה פארקים לאומיים גדולים.

ביקורים בחוות האזור מאורגנים על ידי מלונות קטנים רבים. שדה תעופה מקומי קטן משמש את האיזור כולו.


תכנון טיולים באנר

השכרת רכב בקונסטנזה

airalo ad

הרפתקאות ותיירות אקולוגית – קונסטנזה

Las Pirámides והפארק הלאומי ואלה נואבו

אנדרטת ​​הפירמידה ממוקמת בגובה של כ-2300 מטר בלה נברה, בפארק הלאומי ואלה נואבו. זו אנדרטה בצורת פירמידה, שגולפה על ידי אומנים ספרדיים מהקהילות קונסטנזה וסן חוזה דה אוקואה והיא זו שסימנה את השלמת הכביש סן חוזה דה אוקואה-קונסטנצה בשנת 1958. במקום ישנו חניון לילה. הטמפרטורות באיזור קרירות ובשעות הבוקר המוקדמות אך יורדות אל מתחת לאפס. כאן תוכלו לקרוא עוד בהרחבה על Las Pirámides וסביבותיה.

מפלי Salto De Aguas Blancas

המפלים הלבנים נופלים מגובה של 83 מטר לתוך בריכה טבעית גדולה. Salto De Aguas Blancas נמצאים 10 ק"מ מקונסטנזה אבל אל הקטע האחרון של הכביש אפשר להגיע רק באמצעות רכב שטח.

LA PIEDRA LETRADA

חוקרים מאמינים שהאתר הארכיאולוגי הזה היה מקום חשוב בזמנו של הילידים שחיו פה – הטאינוס. זהו סלע עצום מגולף עם ציורים רבים מתקופות שונות. הסלע נמצא בגוהב של 1635 מטרים והוא מרוחק רק 18 ק"מ מקונסטנצזה. הדרך אליו משובשת

הפארק הלאומי VALLE NUEVO

הכביש מטפס על פני היציאה אל המפלים הלבנים, לקראת שיא הגובה של ההר בגובה של 2200 מטר בינות עצי אורן גבוהים ועצי הובנה ירוקים שוכן הפארק הלאומי. כאן נמצא המרכז הגיאוגרפי של הרפובליקה הדומיניקנית. זהו איזור מצוין לצפרים ולחובבי טרקים בהרים. הטמפרטורות כאן יורדות מתחת לאפס בשעות הבוקר המוקדמות.

שמורת CIENTÍFICA ÉBANO VERDE

באזור המוגן הזה באל ארוייאזו, על הכביש לקונסטנזה, יש מסלולי הליכה עם צמחייה ועצי הובנה שנשמרו היטב. Fundación Ébano Verde מתחזקים את מרכז המבקרים פרננדו דומינגז. המטיילים יכולים לרחוץ במי הנהר המאוד קרירים שזורם במקום.

מלונות בקונסטנזהBooking.com

אוכל וחיי לילה בקונסטנזה

חיי הלילה בקונסטנזה

קאפיוקה בר ומו בר קפה הם שני מקומות הבילוי הפופולריים בקונסטנזה. אבל אל תצפו להרבה בידור או חיי לילה פה. זהו יעד לתיירות טבע בעיקר עם לילות שיכולים להיות איטיים ושקטים מאוד. תיירים שמגיעים לכאן עושים זאת במטרה אחת – לטעון את האנרגיות שלהם בכדי להמשיך במלוא המרץ את הטיול של יום המחרת. הפארק המרכזי של העיר הוא מקום מפגש מועדף במהלך היום והלילה.

אוכל בקונסטנזה

בקשו לאכול מנות עם גזר, סלק, תפוחי אדמה, ברוקולי או כרובית ותותים מכיוון ואלו ככל הנראה פירות וירקות שגדלים כאן, בקונסטנסה. המסעדות הפופולריות כאן הן:

  • מסעדה פיצריה  Antojitos de Lauren
  • מסעדת Aguas Blancas
  • Exquisiteces Dilenia
  • המסעדה של לורנצו
תותים

בתי מלון בקונסטנזה – הזמינו כאן

השכרת רכב בקונסטנזה

תרבות ואתרים מעניינים בקונסטנזה

פסטיבל האביב של קונסטנזה

הפסטיבל נחוג מדי שנה, פסטיבל האביב של קונסטנזה הוא אירוע המפגיש רבים מעסקי החקלאות והתיירות המובילים בקונסטנזה לסופשבוע של מצגות, שיחות ותערוכות במועדון הגנים היפניים בקונסטנזה. זוהי הזדמנות מצויינת לראות את האנשים והמוצרים של האזור באווירה לא רשמית ומהנה.

הגנים היפניים בקונסטנזה

במרכז קונסטנצה, מול רחוב Maria Auxiliadora מסתתר גן יפני קטן. הגן מנציח את מורשתם של המהגרים היפניים שהקימו כאן  מושבה חקלאית בשנת 1950.

שופינג בקונסטנזה

אל תפספסו את הממתקים שהוכנו ב-Dulces de Doña Benza. ממתקים מסורתיים אלה עשויים מחלב, קוקוס, תפוזים או פפאיה. המקום ידוע גם ב"הארפאס" המלוחות-מתוקות שלו – אלה עוגות תירס מסורתיות.

ישנן חנויות מזון ​​גדולות כגון Tireo Arriba ו-Tireo Abajo שנמצאות על הכביש שמגיע לעיירה מכיוון Duarte.

לקינוח קנו תותים טריים ישר מהחווה או לגמו מילקשייק תות שמנת טעים באחת החנויות.