קרנבל השטן ברפובליקה הדומיניקנית

מדי שנה בחודש פברואר נערך בלה ווגה קרנבל השטן או בשמו הדומיניקני "El Diablo Cojuelo". למעשה זהו הקרנבל הכי גדול ברפובליקה הדומיניקנית והוא מושך אליו מאות אלפי חוגגים מכל רחבי המדינה ומחוצה לה.


קרנבל בונאו

למעשה הקרנבל הוא תחרות תחפושות וריקודים הנערכים ברחובות העיר. חבורות חבורות של רקדנים ומשתתפים חוצים את הרחובות וביניהם מדי פעם מגיח "שטן" מחופש היטב, לבוש לרוב בתחפושת שעלותה אלפי דולרים. השטן חובט, או לפחות מנסה לחבוט בעוברים והשבים במוט העשוי מסמרטוטים, הקהל רוקד ומנסה לברוח מהשטן המשתולל – חוויה מרנינה ויחודית.

הקרנבלים הגיעו אל האי היספניולה במאה ה-16 ע"י הספרדים שגילו את אמריקה ועם השנים נוצר ברפובליקה הדומיניקנית קרנבל צבעוני, יפה ומרהיב שמוקדש לשטן. השטן, אשר מגלם את הרוע מנסה להילחם בקהל החוגגים והקהל נלחם בו חזרה, מתגרה בו ומנסה להדוף אותו חזרה אל הקור המקפיא של ימי החורף.


תכנון טיולים באנר

המקומיים עוטים על עצמם תלבושות ססגוניות ומתחפשים במגוון רחב של תחפושות: מלאכים, שדים, פיות ונסיכות. המקומיים ההרפתקנים יותר עוטים על עצמם מסיכות שטניות מפחידות ורוקדים וחובטים בעוברים והשבים לאורך הקרנבל, לקצב המרנגה ותוך כדי שתיית ליטרים על ליטרים של בירה ורום. על הבמה המרכזית נמצאים שופטי התחרות ומצלמות הטלוויזיה כשהמשתתפים בתחרות מנסים לזכות בפרסים יקרי ערך ובאהדת הקהל.

airalo ad
  • מקומות לינה לבאי הקרנבל
  • מקום: לה וגה' הרפובליקה הדומיניקנית
  • תאריך: 17 בפברואר מדי שנה
  • מצב הרוח: יותר שמח מזה לא יכול להיות!