מלון בוב ספוג בפונטה קאנה – הילדים שלכם יעופו על זה!

מי חי בתוך אננס מתחת לים? בדיוק! הודות לערוץ ניקולודיאון עכשיו הילדים שלכם יוכלו לחיות ולו ללילה אחד שהם לא ישכחו לעולם בתוך אננס בדיוק כמו בובספוג מינוס החלק של מתחת לים.


בוב ספוג ברפובליקה הדומיניקנית
בוב ספוג ברפובליקה הדומיניקנית

ברפובליקה הדומיניקנית, באיזור בו הומצא המושג מלונות הכל כלול – פונטה קאנה – ווילת האננס של החיים האמיתיים נבנתה על ידי הריזורט של ערוץ ניקלודיאון לילדים אבל לא רק, המקום מתאים לאירוח משפחה שלמה וכוללת בתוכה את כל הפינוקים. לילדים ומבוגרים כאחד. אז אם אתם מטיילים עם הילדים שלכם ברפובליקה הדומיניקנית והם חובבי בובספוג אמיתיים – התכונננו להיפרד מ-3,800$ ללילה אבל ליהנות מחוויה יוצאת דופן שהם לא ישכחו כל החיים!

במלון של בוב ספוג יש 150 מ"ר של בובספוג טהור. תחשבו על תפאורה תת ימית מדהימה, בריכה פרטית, מיטות מעוצבות עם גלגלי הצלה, ואפילו בובה בגודל טבעי של גארי החילזון!


תכנון טיולים באנר

ולפני שאתם מזמינים את וילת האננס, אתם חייבים לשמוע את החלק הכי טוב. יש בוילה משרת שיביא לילדים שלכם את קציצות הסרטן המפורסמות של בובספוג מתי שהם רק ירצו…

airalo ad

אז למה אתם מחכים??? בוב ספוג ממתין לכם ברחוב הקונכייה 4, ביקיני בוטום.

שאלות ותשובות

איפה נמצא מלון בוב ספוג?

מלון בוב ספוג נמצא בעיירת הנופש פונטה קאנה שברפובליקה הדומיניקנית.

מה כל כך מיוחד במלון בוב ספוג?

מלון בוב ספוג בפונטה קאנה מתאים לכל המשפחה ויש בו את כל הפינוקים הנדרשים: בריכה פרטית, מיטות מעוצבות, שירות חדרים ואפילו בובה בגודל טבעי של גארי החילזון…

מה כוללת השהות במלון בוב ספוג?

המלון הוא בסגנון הכל כלול לכל המשפחה, כך שהשהות בו כוללת פעילויות ואטרקציות לילדים, הפעלות, ארוחות ומשקאות ללא הגבלה.