בווארו – האזור התיירותי של פונטה קאנה | Bávaro

ברוכים הבאים לבווארו. הרפתקאות חדשות קוראות לכם ועכשיו כשהגעתם סוף סוף, אתם יכולים או להישאר בכיף שלכם בריזורט וליהנות מכל הפינוקים והנוחות של הבטן גב שמאפיים את האיזור או שאתם יכולים לצאת החוצה, ללמוד את הרחובות, להכיר את המקומיים, ללמוד את ההיסטוריה ואיך אומרים? להתחיל להתערבב…


חוף בוארו בפונטה קאנה - Bavaro beach
חוף בווארו בפונטה קאנה – Bavaro beach

בווארו היא איזור תיירותי בתוך פונטה קאנה שהתפתח במקביל לאזור הנופש של פונטה קאנה. במקור הוא תוכנן לשמש כמקום מגורים לצוותי המלונות אך עם הקמת רצועת המלונות לאורך החוף המזרחי שמצפון לפונטה קאנה, בווארו הפכה להיות מוקד עניין בפני עצמה עם מלונות, איזור תיירות, חופים יפים ועוד.

חלק מבאוורו הוא למעשה רצועת החוף בווארו. מה מעניין אתכם לעשות כאן? לחקור את אזור מרכז העיר בחיפוש אחר מוזיאונים ובוטיקים? או דווקא לאכול את הארוחה הטעימה הבאה. מה מדגדג לכם? ארוחת ערב טעימה בת חמש מנות במסעדה ששמעתם עליה? או אולי תעדיפו לקרוא YNET תוך כדי לגימת קפה חם באחד מבתי הקפה הפזורים ברחבי העיר. אוהבים ספורט ימי או פשוט ללכת לאורך החוף? גם את זה יש כאן בשפע…


תכנון טיולים באנר

למה לבזבז שעות בהרהורים על מה לעשות בבווארו? תנו לנו לספר ולהראות לכם כמה אטרקציות מעניינות, מלונות ופעילויות באיזור בווארו.

airalo ad

האם אתם טיפוסים הרפתקניים? כדאי לכם לשכור רכב ולצאת אל מעבר לגבולות בווארו ואל הכחול הפראי של החופים שם. חקרו את הערים והעיירות הקטנות יותר מחות לבווארו והכירו את הסיפורים שמאחוריהם. הבחירות שלכם ברפובליקה הדומיניקנית יכולות להיות אינסופיות – וכך גם ההרפתקאות הבאות שלכם שם.

מלונות מומלצים בבווארו

Booking.com

אטרקציות, פעילויות ודברים שיש לעשות בבווארו

חוף ארנה גורדה – Arena Gorda Beach

שום דבר לא נחשב לחופשה כמו לבלות יום של בטן גב בחוף ארנה גורדה, חוף פופולרי בבווארו. טיילו לאורך חוף הים או הקשיבו למוזיקה החיה נהדרת המנוגנת באזור רומנטי זה.

חוף קורטסיטו – Cortecito Beach

למה שלא תבלו אחר צהריים חסר דאגות בחוף קורטסיטו במהלך הטיול שלכם בבווארו? טיילו לאורך חוף הים באזור הרומנטי הזה, או שבו לארוחה באחת המסעדות המצוינות כאן.

פארק מנאטי בווארו – Manati Park Bavaro

גלו את החי והצומח המקומי, וחוו את התרבות הילידית של המדינה בפארק השעשועים הפופולרי הזה כולל צפייה במופע דולפינים, תנינים, אריות וריקודים שבטיים.

חוף בווארו – Bavaro Beach

חוף בווארו
חוף בווארו

חוף בווארו הוא אחד החופים הפופולריים בפונטה קאנה. הסתובבו על החוף באזור הרומנטי הזה ותיהנו מהברים התוססים שפזורים לאורכו.

חוף פונטה קאנה – Punta Cana Beach

רצועת חוף יפה לאורך איזור פונטה קאנה. בחלקו ברים וספורט ימי וחלקו איזור בתולי ושקט.

חוף מקאו – Macao Beach

בחוף הזה לומדים לגלוש. גם מתחילים וגם מקצוענים יהנו פה. יש כאן חולות זהובים ומים צלולים מוקפים בצורה מושלמת על ידי הצוקים שמסביב.

החלטתם לצאת לדרך?