טיול מאורגן לרפובליקה הדומיניקנית

אם אתם מחפשים טיול שונה, בלי חופים צפופים ועם הסברים על ההיסטוריה, התרבות, האוכל והסיגרים שיש מדינה הזו להציע, טיול מאורגן לרפובליקה הדומיניקנית הוא כנראה הדבר הטוב ביותר שתוכלו לתת לעצמכם.


טיול מאורגן לרפובליקה הדומיניקנית

קיימות בישראל מעט חברות טיולים ששולחות כל שנה אל הרפובליקה הדומיניקנית טיול מאורגן. טיול מאורגן לרפובליקה הדומיניקנית יאפשר לכם ליהנות במהירות ובמינימום זמן מכל מה שיש למדינה הקריבית הזו להציע.

לא תבזבזו זמן בחיפושים אחר אטרקציות חדשות כי מדריכי החברות כבר עשו את המסלולים עשרות פעמים וכבר יש בידם מסלול מומלץ לטיול מאורגן כמו גם השלמות למקרים בהם מגיעים לאתר מסוים והוא סגור או בשיפוצים. אגב, לא מעט חברות מציעות "טיול מאורגן לרפובליקה הדומיניקנית" אבל בפועל הוא כולל רק שהות באיזור פונטה קאנה.


תכנון טיולים באנר

זכרו כי למדינה הזו יש עוד המון מה להציע חוץ מאיזור הנופש הזה. אך גם למי שלא מעוניים להגיע אל הרפובליקה הדומיניקנית בטיול מאורגן וגם למי שרוצה לארגן טיול כזה בעצמו – פירטנו עבורכם מסלול טיול שמכסה את כל מה שחובה ומומלץ לראות שם.

airalo ad

עונה מומלצת לעשות טיול מאורגן לרפובליקה הדומיניקנית

כדי לכסות את הרפובליקה הדומיניקנית מומלץ להגיע אליה לקראת שלהי עונת התיירות, בה מזג האויר עדיין נוח ונעים, ועם זאת, גלי התיירים כבר לא מכסים כל פינה בחצי האי.

אורכו של טיול מאורגן לרפובליקה הדומיניקנית

מומלץ מאוד לשריין בין שבוע לשבועיים כדי ליהנות מכל מה שיש לרפובליקה הדומיניקנית להציע. כאן אנו מציעים לכם מסלול ממצה של כעשרה ימים. תוכלו כמובן לשהות במקום שאהבתם יום או יומיים יותר או לבלות בערים נוספות שלא מוזכרות כאן וכך סביר להניח שתגיעו לשבועיים של שהות באיים.

תכנית הטיול המאורגן ברפובליקה הדומיניקנית

יום ראשון: תל אביב – ניו יורק

טיסה ישירה מישראל לניו יורק שבארה"ב. משך הטיסה כ-6 שעות. מומלץ לשהות בניו יורק יום, ליהנות מהעיר ואז לקחת טיסת המשך אל סנטו דומינגו, עיר הבירה של הרפובליקה הדומיניקנית.

יום שני: סנטו דומינגו

יום שלישי: נסיעה אל לה רומאנה

יום רביעי: נסיעה אל פונטה קאנה

יום חמישי: פונטה קאנה

יום שישי: פונטה קאנה

 • השכמה
 • טיול ספארי ברכבי 4X4 מסביב לפונטה קאנה, בכפרים, חוות קקאו ומפעלי רום וסיגרים.
 • ארוחת צהריים בדרך כלל ניתנת ע"י החברה שמארגנת את טיול הג'יפים
 • לינה בפונטה קאנה

יום שביעי: סנטיאגו

יום עשירי: חרבקואה

 • השכמה ונסיעה של כשעה לחרבקואה. כאן נהנה מאיזור הררי ומעט שונה
 • סיור במטע קפה
 • רפטינג בנהר
 • ארוחת צהריים באחת ממסעדות הדרכים (פראדורס) הרבות שלאורך הכביש הראשי
 • חוות סוסים
 • חוות פרפרים בגני פפילון
 • לינה בחרבקואה
 • ביקור במועדון ריקודים של בצ'טה / מרנגה / סלסה

יום אחרון: חרבקואה – ניו יורק

 • השכמה ונסיעה של כשעה מחרבקואה לסנטיאגו.
 • כאן בדרך כלל מסתיים מסלול טיול מאורגן לרפובליקה הדומיניקנית. בחזור, כמו בהלוך, לוקחים טיסה לניו יורק. שם תוכלו לבקר במקומות שלא הספקתם בהלוך ולאחר מכן לטוס חזרה לישראל.

אתם כמובן מוזמנים להמשיך לטייל וליהנות כאוות נפשכם במקומות שמצאו חן בעיניכם. נשמח לקבל הערות, תגובות וגם המלצות על מקומות נוספים שכדאי להיות בהם.

שאלות ותשובות

למה לטוס לרפובליקה הדומיניקנית דווקא בטיול מאורגן?

טיול מאורגן לרפובליקה הדומיניקנית יאפשר לכם ליהנות במהירות ובמינימום זמן מכל מה שיש למדינה הקריבית הזו להציע. לא תבזבזו זמן בחיפושים אחר אטרקציות חדשות כי מדריכי החברות כבר עשו את המסלולים עשרות פעמים וכבר יש בידם מסלול מומלץ לטיול מאורגן כמו גם השלמות למקרים בהם מגיעים לאתר מסוים והוא סגור או בשיפוצים.

כמה ימים בדרך כלל מספיקים לטיול מאורגן ברפובליקה הדומיניקנית?

טיול מאורגן ברפובליקה הדומיניקנית נמשך בין שבוע לשבועיים כי זה די זמן שמותיר ליהנות מכל מה שיש למדינה להציע. טיול של עשרה ימים נחשב לאידיאלי ברפובליקה הדומיניקנית.

מה העונה המומלצת לטיול ברפובליקה הדומיניקנית?

העונה המומלצת לטיול מאורגן ברפובליקה הדומיניקנית היא בשלהי עונת התיירות. בעונה זו מזג האויר במדינה עדיין נוח ונעים אבל היא לא עמוסה בתיירים.