רפטינג בחרבקואה

במקום המכונה "האלפים הדומיניקניים" העיר הייחודית הזאת שברפובליקה הדומיניקנית מושכת אליה מחפשי ריגושים מכל רחבי העולם. בעיקר כאלה שמחכים לרגע שבו הם יעלו על הסירות לטובת רפטינג בחרבקואה. העיר חרבקואה נמצאת רק ארבע שעות מפונטה קאנה, ארץ המים, והיא יושבת בדיוק במקום שבו הנהרות Baiguate, Jimenoa ו-Yaque del Norte נפגשים. אם אתם מחפשים הרפתקה מפעימת לב, רצועות קסדה מחבקות קצת יותר מדי וסירה שמדי פעם מתהפכת וגורמת לכם להירטב כולכם – הגעתם למקום הנכון.


רפטינג בחרבקואה

בחירת רפטינג בחרבקואה

ישנן חברות רבות המציעות טיולי יום של רפטינג אל מפלי חרבקואה. המסלולים משתנים בין חברה לחברה, האורכים שונים והם כוללים פעילויות שונות עם מכנה אחד משותף, האטרקציה הטובה ביותר של האזור – הנהרות. השייט בדרך כלל מתחיל בשלווה, יהיה לכן זמן לצפות בחיות בר שמגיעות לשתות את המים אבל מהר מאוד תגיעו לאיזורי האשדים. לא תספיקו למצמץ וכבר תרגישו נתזי מים קרים מכל כיוון. רצוי שאתם והצוות שלכם תעבדו יחד כצוות לחתור דרך האשדים (רמה 2 ורמה 3) לפני שתגיעו לירידה האנכית של המפלים. כאן, לא ממש יעזור לכם כלום ולכן כדאי שתתרכזו ותחזיקו חזק! לאחר שהשייט יסתיים תוכלו לנשום עמוק ולדמיין את פרץ האדרנלין הבא שיגיע בפעילות הבאה שלכם ברפולביקה הדומיניקנית. אם הילדים מטיילים איתכם, קחו בחשבון שמותר לקחת אותם לטיולי רפטינג, אבל הגיל המינימלי שלהם צריך להיות לפחות 12 שנים.

Powered by GetYourGuide

דוגמאות לחברות רפטינג בחרבקואה

  • כל יום ב -10 בבוקר, אחת החברות המוכרות ביותר של רפטינג בחרבקואה Rancho Baiguate מציעה סיורים למפלים ולינה בקרבת מקום. טיול בן ארבע שעות זה כולל את כל הציוד שאתם תצטרכו כולל חגורות הצלה, חליפות וקסדות, כמו גם הסעות, ארוחת בוקר, ארוחת צהריים, חטיפים ומדריך דובר אנגלית. תצטרכו להביא איתכם בגד ים, נעלי ים, מגבת ובגדים להחלפה.
  • ב-Caribbean Dreams גם מציעים טיול דרך המפלים. הטיול יוצא מפונטה קאנה והוא אורך כ-13 שעות. השירות כולל איסוף מהמלון, הסעות, ארוחת בוקר, ארוחת צהריים וחטיפים. בנוסף לרפטינג הסיור הזה כולל גם עצירה בחוות הפרפרים Papillon Garden, היחידה מסוגה ברפובליקה הדומיניקנית.

פעילויות הרפתקאות נוספות

אם רפטינג לא מספיק לכם, לחרבקואה יש הרבה פעילויות אקסטרים אחרות להציע לכם.


תכנון טיולים באנר

אתם יכולים לשוט בקאנו על הנהר או לרחף במצנחי רחיפה מעליו. לטייל בטרקים יפהפיים אל מפלים רבים, לעלות על רכבי 4×4, אופני הרים או לרכב על סוסים. אל תפספסו את מפלי Baiguate Salto ואת מפלי Salto de Jimenoa.

airalo ad

אבל אם אתם מחפשים משהו אקסטרימי ויחודי במהלך הטיול שלכם ברפובליקה הדומיניקנית, רפטינג בחרבקואה הוא בהחלט הדבר בשבילכם.