המפעל וחנות הסיגרים La Aurora בסנטיאגו

סיגר של מותג La Aurora

מפעל הסיגרים La Aurora נוסד באוקטובר 1903 על ידי אדוארדו ליאון חימנס, פועל קשה יום שהיה בן ונכד של מגדלי טבק. מבלי להזניח את המסורת המשפחתית שלו החליט חימנס ללכת צעד נוסף קדימה וליצור מותג סיגרים עולמי. חימנס הצעיר שהיה אז בן 18כמה דונמים של קרקע ועם צוות מצומצם של שישה עובדים, התלהבות רבה ומאמץ רב, החלו לבנות את החלום שלו. כיום, יותר מ-110 שנים מאוחר יותר, למותג הסיגרים La Aurora יש נוכחות בחמש יבשות ויותר מאלף עובדים.

למרות ש-La Aurora היא חברה מודרנית גדולה עם מגוון סיגרים, יוקרה רבה ונוכחות בכל השווקים בעולם. הצמיחה שלה לא קרתה בן לילה. הייתה כאן עבודה מתמשכת מאז הקמתה בשנת 1903. עם זאת, מאז שהוקמה על ידי אדוארדו ליאון חימנס ועד היום בעת היא מנוהלת על ידי נכדו, גילרמו לאון הרברט, ערכי החברה נשמרו והם עדיין דומים לאלה של עסק משפחתי: כנות, יושר, תשוקה למצוינות ונימוסים.

הסיגרים

La Aurora היא כיום מפעל הסיגרים המוביל בשוק הדומיניקני המקומי, אבל מותגיה נמכרים ביותר משישים מדינות בכל רחבי העולם. בין הסיגרים המוכרים שלה תמצאו את:

  • La Aurora
  • León Jimenes
  • Princes
  • Family Reserve
  • Imperiales

אם אתם מבקרים ברפובליקה הדומיניקנית אתם יותר ממוזמנים לערוך סיור במפעל או להשתתף באחד הקורסים שמועברים במקום.

סיור במפעל הסיגרים

זו האטרקציה מספר אחת המומלצת בסנטיאגו. הסיור כולל ביקור במפעל ומבט מבפנים על הפועלים שמייצרים את הסיגרים של La Aurora. היסטוריה, מסורת וחדשנות הם שלושה אלמנטים המאפיינים כל מטר מרובע של המפעל.

במהלך הסיור במפעל הסיגרים הוותיק והיוקרתי ביותר ברפובליקה הדומיניקנית תוכלו לחוות את הפעילות היומיומית של יצור הסיגרים במפעל, ייבוש העלים ובחירת התערובת לכל סוג של הסיגרים, גלגול העלים בעבודת יד והנחתם בתבניות המיוחדות לכך.

למידע נוסף פנו אל יוליאנה מוראלס בטלפון 809-734-2563 ותאמו ביקור וחוויה בלתי נשכחת.

כתובת ופרטים נוספים