צלילה ברפובליקה הדומיניקנית

טמפרטורות המים הנוחות במי החופים של הרפובליקה הדומיניקנית (25-29 מעלות צלזיוס) מאפשרות כל השנה לצלול. תנאי הראות כאן הם חלומו הרטוב של כל צלם תת מימי.


אתרי צלילה ברפובליקה הדומיניקנית

צלילה עם לוויתנים

החוויה האולטימטיבית ברפובליקה הדומיניקנית היא צלילה עם לווייתנים גדולי סנפיר באזור חופי הצפון. אבל גם מטיילים פחות הרפתקנים יכולו להנות מצלילות בין שיחי אלמוגים, שוניות, קניונים, קירות, מערות, ספינות טרופות טבעיות ומלאכותיות וגם כמה שטבעו במאה ה-16.

אתרי צלילה מומלצים ברפובליקה הדומיניקנית

כדי לצלול ברפובליקה הדומיניקנית יש להרשם באחת מחנויות הצלילה הרבות הממוקמות במלונות או בעיירות החוף. ישנם קורסי צלילה עבור חובבים רציניים הכוללים לילה וצלילת מערות. אם אתם כבר צוללים, השתמשו במיומנויות המתקדמות שלכם כדי לחקור את הספינות הטבועות והאתרים היותר מורכבים לצלילה.


תכנון טיולים באנר

טיולים רבים פתוחים למבקרים ומאפשרים שנורקלינג וצלילה באותו טיול. בטיולים כגון אלה לעיתים קרובות ניתן להגיע לחופים דמוי גן עדן שאינם נגישים בקלות דרך היבשה.

airalo ad

מלונות הכל כלול מושלמים לצוללנים שנמצאים בטיול משפחתי עם ילדים. גם אם שני ההורים צוללים, הילדים יהיו בסביבה בטוחה לחלוטין עם אחד מצוותי הבידור של המלון, עסוקים באחת מהפעילויות הרבות שיש במלון.