שנירקול ברפובליקה הדומיניקנית

הנוף שמתחת למים הסובבים את הרפובליקה הדומיניקנית מגוון מאוד מכיוון וחופי הרפובליקה הדומיניקנית נמצאים בשני איזורים. האוקיינוס ​​האטלנטי מצפון וממזרח והים הקריבי מדרום. שנירקול בכל אחד מצידי הרפובליקה הדומיניקנית יספק לכם נופים ומראות שונים דרסטית בהתאם לאיזור.


ARIA מסכת צלילה
ARIA מסכת צלילה

כאמור, הדרך הטובה ביותר לראות את האתרים האלה מבלי לבזבז שעות על קורסי צלילה היא לקנות ערכת שנורקל מתאימה ולקפוץ פנימה אל תוך המים.

הצד האטלנטי של האי ידוע בתצורות האלמוגים המתפרצות הייחודיות ביותר שאפשר להעלות על הדעת אך אזור זה אינו מומלץ בהכרח לשנירקול כי התנאים באוקיינוס יכולים להיות מסוכנים למי שאינו מנוסה. למעשה, שונית האלמוגים הארוכה ביותר במדינה נמצאת מעבר לחופי פונטה קאנה אבל בגלל תנאי הים, מעט משנרקלים יוצאים לראות אותה.


תכנון טיולים באנר

אם אתם לנים על החוף הקריבי, שם התנאים רגועים יותר ויש ראות מושלמת רוב הזמן. אתרי השנירקול יפים כמו בצד האטלנטי, אבל השוניות רכות ועדינות יותר. כמה מאתרי הצלילה הטובים ביותר בעולם לשנורקלינג נמצאים כאן והם רק עכשיו מתחילים להתגלות. סוסואה ולה רומנה הם שניים מהם.

airalo ad

לא משנה היכן אתם הרפובליקה הדומיניקנית, תמיד יהיו לכם הזדמניות לשנרקל. הרבה קבוצות שמתארגנות לצלילה ושנירקול יש פה, יש טיולים מיוחדים למשנרקלים רגועים ויש יציאות ארוכות כמו ליום שלם של שיט ושנורקלינג אל מחוץ לחוף (כמו בפונטה קאנה) הכוללים ארוחת צהריים בסירה או באתר השנירקול.

אם אתם חושבים על שנורקל ברפובליקה הדומיניקנית אל תפספסו את האי קטלינה (Catalina Island) שליד לה רומאנה, האי סאונה בין לה רומנה ופונטה קאנה, ו-Silver Bank ליד פוארטו פלאטה, שם גם אפשר לצלול עם לוויתנים.