חתונות ורומנטיקה ברפובליקה הדומיניקנית

אהבה באוויר עם תערובת מופלאה של תרבות, טבע, חופים ציוריים, אתרי נופש מזמינים ואוירה מדהימה – הרפובליקה הדומיניקנית מדורגת גבוה כיעד מצוין לחתונה או ירח דבש.


חתונה ברפובליקה הדומיניקנית

הרבה טקסי חתונה נערכים בכנסיות ההיסטוריות בעיר הקולוניאלית של סנטו דומינגו כמו כנסיית סטניסלב הקדוש ואלטוס דה צ'בון. לכם נותר לצפות באחד מהטקסים הללו או לקחת חלק באחד מהם כחתן או ככלה.

הרבה מאוד ישראלים מגיעים אל הרפובליקה הדומיניקנית כדי להתחתן בחתונה אזרחית או בחתונה קתולית.


תכנון טיולים באנר

חתונות ברפובליקה יכולות להיערך בטקסים גדולים או אינטימיים. מלונות מציעים חבילות שתוכננו במיוחד לכל סגנון ותקציב. בבתי המלון, מתכננות חתונה מנוסות יעזרו לכלה ולחתן במסגרת התקציב שלהם, לבחור את האתרים, האיפור והשיער ביום החתונה, לבחור פרחים, עוגת חתונה, צילום, וידאו, מוסיקה וכמובן, הארוחה והלנת המוזמנים.

airalo ad

כדאי שתדעו שאם אתם בוחרים להתחתן בחתונה אזרחית ברפובליקה הדומיניקנית אז הטקסים עצמם מבוצעים אך ורק בספרדית אבל מתרגמים יכולים להשתתף בהם.

הרפובליקה הדומיניקנית חתומה על אמנת אפוסטיל. לכן, כל המסמכים הרשמיים שאינם דומיניקניים צריכים להיות חתומים עם חותמת אפוסטיל על ידי משרד החוץ של המדינה המנפיקה. המסמכים צריכים להיות מתורגמים באופן חוקי על ידי הקונסוליה הדומיניקאנית. בדרך כלל לוקח 3 עד 4 שבועות לאחר הטקס לקבל את תעודת הנישואין הנוטריונית מבית המשפט. זאת נשלחת אל החתן והכלה ע"י מארגנת החתונות.

מסמכים נדרשים

כל המסמכים צריכים להיות מתורגמים לספרדית על ידי מתרגם רשמי של הקונסוליה הדומיניקנית:

  • דרכון מקורי עם העתקים של הדף הראשון בדרכון.
  • תצהיר רווקות בפני נוטריון.
  • תעודות לידה מקוריות.
  • אם הייתם נשואים בעבר יש להציג תעודת גירושין או תעודת פטירה, אם זה אפשרי.
  • תעודת אימוץ, אם זה אפשרי.
  • שני עדים או יותר עם דרכונים תקפים. בני משפחה לא יכול לשמש כעדים.

כנסיות מומלצות לחתונה

אולמות חתונה

אולמות חתונה לשם עריכת טקס החתונה ברפובליקה הדומיניקנית יש בכל אתרי הנופש. שאלו על כך את מארגנת החתונות שלכם או הקליקו כאן