מיוחד לימי הקורונה: בואו לטייל ברפובליקה הדומיניקנית אונליין מהבית

בימים טרופים אלו של מגפת הקורונה אבל גם בלעדיה כדאי שתדעו דבר אחד – ניתן לתכנן את הביקור הבא שלכם ברפובליקה הדומיניקנית גם בלי לצאת מהבית. חוץ מהמצלמות בשידור חי שמתעדות רגעים שונים במדינה, מדובר ביוזמה חדשה של משרד התיירות המקומי שנקראת Dominican Republic Virtual Country, פלטפורמה אינטראקטיבית בה המבקרים יכולים לקבל השראה לטיול הבא שלהם במדינה.

הפלטפורמה Dominican Republic Virtual Country,
הפלטפורמה Dominican Republic Virtual Country

הפלטפורמה מציגה את החוויות הרבות שהופכות את הרפובליקה הדומיניקנית ליעד התיירות המוביל באזור, כולל מידע על טיולים ופעילויות באזורים התיירותיים העיקריים (פונטה קאנה, סנטו דומינגו ועוד), שיתוף של סרטוני וידאו עם מתכונים של מנות וקוקטיילים דומיניקניים טיפוסיים, הדרכה מקוונת לריקודים המקומיים שכבשו את העולם (מרנגה, בצ'טה) ועוד.

במשרד התיירות של הרפובליקה הדומיניקנית מודעים לכך שאנשים רבים מעוניינים לבקר במדינה, אבל לא יכולים לעשות זאת עקב מגפת הקורונה העולמית. הם יודעים כמונו שאין דבר שמחליף את החוויה של ביקור ממשי ברפובליקה הדומיניקנית, אבל מציעים למטיילים ביקור וירטואלי ואינטראקטיבי שמעניק תחושה כמה שיותר קרובה למציאות.

הפלטפורמה של המדינה הווירטואלית כוללת סדרה של 360 סרטונים. אלה מאפשרים למבקרים לא רק לחקור את החופים הטובים ביותר במדינה, אלא גם לגלות הרפתקאות, טבע ותרבות בצורה ייחודית. וכמו בחיים האמיתיים ברפובליקה הדומיניקנית גם בפלטפורמה הווירטואלית המוזיקה משחקת תפקיד מרכזי. 3 קונצרטים של אמנים ידועים יועברו בשידור חי:

  • קונצרט של Manny Cruz, האמן שהיה מועמד פעמיים לפרס הגראמי הלטיני נערך ב-16.7.2020.
  • קונצרט של Covi Quintana, זמרת שנחשבת לאחד הקולות הבולטים בפופ הדומיניקני נערך ב-24.7.2020 ב-19:00 (שעון הרפובליקה הדומיניקנית).
  • קונצרט של פסנתרן הגז' הלטיני Michel Camilo שזכה בפרסי הגראמי, בפרס האמי ו-3 פרסי הגראמי הלטיני (המועד טרם נקבע).

הפלטפורמה שואפת להיות כלי שיניע מטיילים מרחבי העולם להכיר את היעד הקריבי האייקוני. בעתיד הפלטפורמה תעודכן בחוויות חדשות, סיורים וירטואליים, פעילויות ואינסוף האטרקציות המוצעות ברפובליקה הדומיניקנית, כך שבהחלט יש למה לצפות.

שאלות ותשובות

האם אפשר לטייל ברפובליקה הדומיניקנית בזמן הקורונה?

חוץ מהמצלמות בשידור חי שמתעדות רגעים שונים במדינה, משרד התיירות הקריבי פתח בפרוייקט שנקרא Dominican Republic Virtual Country ובו ניתן לטייל וירטואלית ברפובליקה הדומיניקנית. פרטים נוספים וקישור לפרוייקט – בפוסט.

מה אפשר לראות היום אונליין מהרפובליקה הדומיניקנית?

ניתן לחקור אונליין את החופים הטובים ביותר במדינה, ניתן לקבל מידע על טיולים, הרפתקאות, טבע, תרבות ופעילויות באזורים התיירותיים העיקריים של הרפובליקה הדומיניקנית (פונטה קאנה, סנטו דומינגו ועוד). בתוך הפוסט הסברנו איך ניתן לראות סרטי וידאו של חוויות, מתכונים ואפילו הדרכה לגבי הריקודים המקומיים – והכל אונליין!

כמה סרטוני וידאו כולל פרוייקט Dominican Republic Virtual Country?

הפלטפורמה כוללת 360 סרטוני וידאו במגוון תחומים, למשל מתכונים להכנת קוקטיילים ומנות מסורתיות של הרפובליקה הדומיניקנית, הדרכה לגבי אופן הביצוע של ריקודים מקומיים ועוד.

מתי הרפובליקה הדומיניקנית תיפתח לביקורים אמיתיים?

מיד כשיגמר משבר הקורונה. בינתיים אפשר לטייל וירטואלית ברפובליקה הדומיניקנית דרך האתר Dominican Republic Virtual Country.