צלילה בדומיניקנית עם מסיכה איכותית

הרפובליקה הדומיניקנית היא אחת מפנינות החן היפיפיות ביותר הקיימות בעולם, והיא מושכת אליה תיירים רבים המעוניינים ליהנות משמש טובה, אוויר פתוח, נופים משכרים וגם – חוויות צלילה חד פעמיות ומיוחדות.


ARIA מסכת צלילה
ARIA מסכת צלילה

מה מיוחד במימי הרפובליקה?

אם שילוב המילים אוניות טרופות במעמקי הים, שוניות יפיפיות ומערות תת מימיות עוצרות נשימה גורמים לכם לרצות לארוז מזוודה בזה הרגע – אתם לא אשמים. גם לנו מתחשק. הצלילה בחופי הרפובליקה הדומיניקנית היא לא רק חוויה מסעירה, אלא היא גם נוחה במיוחד. הנראות מתחת למים בחופים אלו מצוינת וטמפרטורת המים חמה ונעימה לצלילה. ואם כל זה לא מספיק, אז תדעו שאת כל החוויות הללו, תחוו כשאתם מוקפים ביצורים ימיים מיוחדים. וזה כבר ממש תענוג שקשה לסרב לו. אז איך נהנים מכל זה בלי לפספס אף פרט? הפעם אנחנו רוצים להפתיע אתכם עם מוצר חדש- כל כך פשוט, ועם זאת כל כך גאוני.

הישר מאיטליה – שנורקל מובנה ונשימה נוחה

אם אתם רוצים ליהנות ממקסימום נוחות בצלילה שלכם, אתם מוזמנים לברך לשלום את Ocean Reef, מסיכת הצלילה המדליקה והפרקטית במיוחד מבית ARIA. מה מיוחד בה? קודם כל, היא מגיעה מאיטליה, וזה כבר סימן טוב לאיכות. מעבר לכך, היא מורכבת עם שנורקל מובנה, מה שהופך את חווית הצלילה לנוחה הרבה יותר. השנורקל היבש מיוצר עם שסתום, המונע חדירות מים כתוצאה מגלים או השפרצות, ואתם יכולים לנשום מהאף ומהפה ללא קושי כלל. אם אתם רוצים לקחת את החמודה הזו לסיבוב הבא ברפובליקה הדומיניקנית, אתם יכולים לעשות את זה ממש כאן.


תכנון טיולים באנר

הצטברות אדים – OUT, קלות משקל – IN

מתוך רצון לייצר מסיכה נוחה כמה שיותר, בנויה המסכה כך שהן המבנה שלה והן תנועת האוויר בתוכה מונעת חדירת אדים לתוכה, מה שמאפשר לכם לצפות בהנאה בכל הדגיגים המיוחדים השוחים ברחבי מי הרפובליקה הדומיניקנית. נוחות המסיכה באה לידי ביטוי גם בקלות המשקל שלה, הסיליקון ממנו היא עשויה והאופן המושלם בו היא מתאימה את עצמה למבנה הפנים של המשתמש בה. יותר מזה, המסיכה מגיעה עם מתאם להרכבת מצלמת גו פרו כדי שתוכלו לתעד את כל מה שתראו מתחת למים.

airalo ad

הפכו את החופשה שלכם למושלמת – קנו אותה כאן